Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha nem hisztek Istenben,...

Ha nem hisztek Istenben, akkor szerintedek, hogy jött létre a világ?

Figyelt kérdés
És akik hisznek Istenben milyen halál utáni hisztek ? (Nagyon félek haláltól.. 16vagyok)

2016. jan. 25. 20:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%
Hogy hogyan jött létre? Hát, elég szarul. Csak nézz körül, micsoda tré lepukkant hely....
2016. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Így tudtam feltenni kérdést :/ normális válaszokat
2016. jan. 25. 20:34
 3/32 anonim ***** válasza:
65%
Abba belegondoltál már, hogy amit hallasz, az tartalmaz bőven emberi tényezőt?
2016. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Ozmium42 ***** válasza:
21%
Szerintem nem jött létre a világ, hanem mindig is létezett, és alakult át a korábbi állapotából a későbbibe. Oda-vissza végtelen, mert nincs más választása. Halál után pedig nincs semmi.
2016. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%
Miért félsz meghalni?
2016. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Lucifer-azért mert nincs semmi, csak fekete. Nem hallok semmik, érzékelni stb.. Jöjjenek még válaszok!
2016. jan. 25. 20:47
 7/32 anonim ***** válasza:
8%

16 évesen még nem ezzen kéne gondolkodnod! :) (Én is ennyi evés vagyok)


Én hiszek is istenben meg nem is !

Tudományosan hihetőbb de viszont istent úgy tudom elkepzelni nem mint teremtőt ,hanem inkább eltérítőt...

Lehet hülyeség de olyanra gondolok mint volt az a rosszra sikeredet Prometus film!

Hogy más galaxis-ból úgymond "idegenek" a fejlődés útjára igazítottak mineket!

Ez az én elképzelésem ,de ahány ember annyi elmélet !

2016. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

én régebben ateista voltam, akkoriban a világ keletkezésével kapcsolatban a szokásos ateista véleményem volt, olyasmik mint, hogy "ezt dobta a gép" vagy "törvényszerűségek mentén beállt ez az állapot magától", ha pedig komolyabban el kelett gondolkodni akkor "nem tudom, nincs elég ismeretem róla, de az tutibiztos, hogy csak véletlen"


a halált pedig úgy képzeltem el mint mondjuk mikor alszok, tehát baromira nem is tudok róla, következés képpen nem eshet rosszul a magatehetetlenség, sem semmi egyéb

2016. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Ozmium42 ***** válasza:
A feketeséget felejtsd el, az sincs a halál után.
2016. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
És a csak a semmi van halál utan? Az se nincs :D de kiváncsi vagyok rá, hogy ha nincs semmi Isten (hiszek Istenben,Jézusban) akkor hogy lett mindig világ a világ? :) reggel megnézzem válaszokat!
2016. jan. 25. 21:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!