Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy hitgyülis egy "anyukával"...

Egy hitgyülis egy "anyukával" "összejöhet"?

Figyelt kérdés

Tehát akinek nincsen barátja vagy férje, tehát egyedül neveli a gyerekét.

35 éves nő


2016. febr. 6. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Nincsenek hitgyulis szabalyok, de bibliailag csak abban az esetben helyes, hogy "osszejohet" az "anyukaval", ha az illeto nyitott az evangeliumra es a keresztenysegre.
2016. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
El nem tudom képzelni, hogy valaki miért akar összejönni éppen egy hitgyülissel.
2016. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Én ismertem hitgyülist, aki egy anyukával ismerkedett. Igaz, ő eleve olyan fazon volt, hogy meg se lepődtem rajta, hogy hitgyülis, a csaj is otthagyta.
2016. febr. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Egy hívő ember csak úgy "jöhet össze" bárkivel, ha összeházasodnak, legalábbis akkor, ha "összejövés" alatt azt érted, amit általában szoktak alatta érteni. Ez igaz egy Hit Gyülisre, egy baptistára, egy metodistára, reformátusra, evangélikusra, katolikusra, nazarénusra, vagy bárkire, aki a Biblia alapján hívőnek nevezi magát. Ha úgy jön össze bárki bárkivel, hogy azt nem előzte meg a házasság-szövetség megkötése, azt a Biblia házasságtörésnek, paráznaságnak, bujálkodásnak nevezi.
2016. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Hmmm....egy dögös hit gyülis MILF.....Ajajaja ,Sándor bácsi mit fog hozzá szólni ,kedves asszony?
2016. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!