Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek? Lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dották Lilla kérdése:

Szerintetek mit tegyek? Lehet hogy összejöhet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel tavaly novemberben találkoztunk legelőször. Akkor nagyon helyesnek találtam (még sose volt ilyen). Amúgy a fiúval azért találkoztunk (eredetileg véletlen volt) mert a legjobb barátnőm fiatalabbik bátyjának a legjobb barátja. Azóta erről nem esett szó (sajna). De egy hete, amikor náluk jártam, akkor otthon volt az a bátyja és mondta nekem, hogy elvileg tetszettem a barátjának. Ezt nem tudom, hogy komolyan mondta e vagy hazudott, amikor a barátnőmre kérdőn néztem, azt mondta, hogy majd elmondja. Végül nem esett nagyon róla szó, de elvileg tényleg tetszek neki.

Problem: elvileg van barátnője, de azt mondják, hogy majd szakítani fognak, mert a lány "kihívóan öltözködik".

Szerintetek hogyan tudhatnám meg tőle, hogy ez igaz, és ha ogaz, akkor stb...??

Hogyan kéne ismerkednem vele, ha a barátnőm nem tudja és nem vagyok nagy Facebook fan.


2016. jan. 26. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Sehogyan. Baratnoje van, ez nem zavar? A "majd szakitani fognak" pedig bocsi, de butasag. Ha valaki szakitani akar es komolyan gondolja, megteszi. Egyebkent meg csak hulyitene teged.

Es egyebkent is: szerinted a lanynak hogy esne ha te kikezdenel a baratjaval? Probald meg magad a baratno helyebe kepzelni! (Egyebkent mi van ha azert oltozkodik ugy ahogy, mert a baratjanak akar tetszeni, hm?)

Masreszt, nem hiszem, hogy egy szerelmi haromszogbe jo dolog lenne belebonyolodni Neked. Sok kellemetlensegtol kimeled meg sajat magad is, ha hagyod.

2016. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!