Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Írnátok nekem bibliai idézetek...

Írnátok nekem bibliai idézeteket, a "múltról"? Vagy valami egyéb, bibliai jó tanácsot (idézetet) a problémámra?

Figyelt kérdés

Van egy idézet például a bibliában, csak nem jut eszembe pontosan, a lényege az, hogy az ember csak menjen előre, ne foglalkozzon a múltjával.

Na ilyen és ehhez hasonló bibliai tanácsokra gondolok.


Az a bajom, hogy sok kudarc, csalódás ért munka terén és emberek terén.hiába tettem meg mindent, tőlem soha semmi nem jó...

Most új munkahelyem van, teljesen új minden, ahol végre nem csupa idegen szélhámos vesz körül.Tudom, hogy ez most jó lesz, csak annyi bennem a rossz tapasztalat, hogy már nagyon negatív a hozzáállásom.De nagyon szeretnék túllépni a csalódásokon és elhinni, hogy lehet valahol jó is, csak ez nagyon nehezen megy nekem.

Tehát ez a problémám és valami bátorító idézet kellene ez ellen.


2016. febr. 7. 19:10
 1/2 Roland G. ***** válasza:

"De egyet cselekszem, azokat, amelyek hátam megett vannak, elfelejtvén, azoknak pedig, amelyek előttem vannak, nékik dőlvén, célegyenest igyekszem az Istennek a Krisztus Jézusban onnét felülről való elhívása jutalmára." Filippi 3:14


"Az én Istenem pedig be fogja tölteni minden szükségeteket az Ő gazdagsága szerint dicsőségesen a Krisztus Jézusban." Filppi 4:19

2016. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Máté6.33. hanem keressétek először az Isten királyi uralmát és igazság(osság)át és a többit mind ráadásul megkapjátok.

Máté6.34. Nehogy aggódva tépelődjetek tehát a holnap miatt, mert a holnap aggódik majd magáért. Elég minden nap(pal)nak a maga baja (ami rossz benne).

2016. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!