Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istennél tényleg semmi sem...

Istennél tényleg semmi sem lehetetlen?

Figyelt kérdés
Kérdezem ezt a következők miatt: több testi és mentális betegséggel illetve ezekből kifolyólag munkanélküliséggel is küzdök. Ezek miatt "kivet" magából a társadalom is. Ha kérem a Jóistent, ki tud engem "emelni" ebből az állapotból és lehet még normális életem?
2016. febr. 15. 11:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8. vagyok. Amikor azt a válaszomat írtam, még nem olvastam a 7. kommentet. Tehát ezek ismeretében:


A jelen konkrét esetre azt tudom mondani, hogy ez előfordul. Nekem egy időben úgy dőltek be a munkehelyeim, mint egy dominósor. Volt egy tízéves periódus, amikor nyolc munkahelyem is volt, mindegyikről úgy rúgtak ki, hogy megszűnt. Nem az én státuszom, hanem az egész cég szűnt meg.


Eleinte furcsa volt, de túl lehet élni :)


A te esetedben a lényeg az, hogy önhibádon kívül lettél munkanélküli, tehát ne kezdd el fölöslegesen ostorozni magad.

2016. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#5 most jobb lett volna azt mondanom, hogy ha imádkozik és várja a sült galambot nem lesz előrébb?
2016. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

# 9


"De van, pl. én :) És nem hiszem, hogy csak egyedül lennék az egész világon."


De te, vagy egyedül ilyen a világon. :)


Ezzel csak azt árultad el magadról, hogy nem szoktál másoknak segíteni. Persze az egód méretével kapcsolatban eddig sem voltak kétségeink.


De nem baj, mindjárt kicsöngetnek, és mehetsz segíteni magadon. Mi meg itt komolyabb szinten tudjuk folytatni a társalgást. :)

2016. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: szoktál egyáltalán imádkozni vagy felsorolod az igényeid?
2016. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem sorolom fel az igényeim, csak feltettem egy kérdést. Amúgy szoktam imádkozni, igaz nem minden nap, de szoktam.


Még hozzáteszem, hogy teszek érte, nem is keveset, hogy változtassak az életemen, nem csak a Jóistentől várom el, hogy csak úgy segítsen.

2016. febr. 15. 17:19
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ez egy hosszú folyamat amibe belevágtál!

Őszintén kívánom Neked hogy sikerüljön!

És sikerülni is fog, bízzál Istenben!


Próbáld meg azt, ha bármilyen kudarc is ér, akkor is fordulj Istenhez, mert az egy rossz beidegződés hogy az

alkoholholt hívod segítségül!


Van bűn amit meggyónunk - nem tudom milyen vallású vagy- és kevesen tudják hogy van a bűnnek köteléke is amihez szintén pap segítsége kell, imái és a Te imáid által, hogy ne ess vissza ugyanabba a bűnbe.

Idő is kell meg türelem magaddal szemben!


Istennél tényleg semmi sem lehetetlen, de kell a Te akaratod is hozzá és hited is!


Isten a legvadabb utakról tud embereket visszafordítani, akikről már lemondott a társadalom is!

Isten soha nem mond le rólunk!


Sok sikert kívánok hozzá!

2016. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Legyen igazad és köszönöm!

2016. febr. 15. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!