Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » érdemes elolvasni benedek...

érdemes elolvasni benedek pápa Názáreti Jézus c. könyvsorozatát? Megér szerintetek 5000 ft-ot a 3 könyv együtt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Szia, én a Bibliát ajánlom.
2016. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdemes elolvasni, de mindenkinek más az ízlése. Szerintem vedd ki könyvtárból. Egyébként 5000 forint 3 könyvért nem sok.
2016. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a bibliát már olvastam, számos fordításban
2016. febr. 21. 15:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes elolvasni. Nekem legalábbis tetszett meg szerintem érthető is. 5000 Ft meg nem sok 3 könyvért.
2016. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gráner andrás ***** válasza:
Minden könyvet érdemes elolvasni! Bár manapság Magyarországon, több mint négy millió embernek ételre sincs pénze, nemhogy 5000Ft-ot kölcsön könyvekre! Ami nagyon szomorú! TENGERPICI
2016. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5000 Ft-ért én anno olyan könyvet vettem inkább amiből tanulhattam. És bejött. Van munkám és van pénzem ételre... sőt annál többre is.

Szerintem nem ér egy fillért sem egy ilyen könyv, de persze ez mindenkinek a saját döntése.

2016. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező! Először inkább egy általános iskolai, 5. osztályos Magyar nyelv és Irodalom tankönyvet volna ajánlatos elolvasnod — éspedig részletesen!...

Ott találhatnád ugyanis, hogy...:

1. Mondatot nem kezdünk kisbetűvel, továbbá

2. Személy- és tulajdonneveket nagybetűvel kell írni (pláne, a mindenkori Római pápáét..., ha másért nem, hát az iránta való tiszteletből, és mert éppenséggel az ő könyvét kívánod elolvasni...)

2016. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
gyakran elgondolkodom vajon most, hogy nincsen Magyarországon durva diktatúra, hol vannak azok az emberek, pontosabban azok szelemi örökösei, akik annak idején nyilasból AVH-sok lettek, mert nekik mindegy csak bánthassák az embereket, noss az egyik például a gyakori-n küld el a halál rücskös botjára embereket azért mert kisbetűvel kezdenek egy mondatot
2016. márc. 2. 01:23
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább fogadd meg a tanácsot, és pótold a hiányosságaidat!...
2016. márc. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Legfőként a nyelvtanit...
2016. márc. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!