Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek most bűnös vagyok,...

Szerintetek most bűnös vagyok, vagy nem? A szándék számít, vagy a végeredmény?

Figyelt kérdés

Azt hitte a nőgyógyászom, hogy rosszindulatú daganatom van, ezért kaparásra kellett mennem mintavétel céljából. Utólag derült ki hogy pár hetes terhes voltam. (a tesztek, vérvétel, minden negatív volt előtte)

Belepusztulok, de vajon Isten mit gondol?

Keresztények válaszát várom.


2016. febr. 22. 23:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Nyilván nem aznap került sor a műtétre, amikor a döntés megszületett, várhatott rá napokat, vagy akár heteket. "


Így van, és ugye azt is tudod, hogy közvetlenül a műtét előtti nap vagy aznap újra megvizsgálnak, nem pedig csak durr bele?


És hogy derült ki UTÓLAG?

2016. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"A szándék számít, vagy a végeredmény?"


Csakis a kettõ együtt.


Hogy I-ten mit gondol, azt nem tudom.

Én azt gondolom, hogy ha úgy történt, ahogy mondod, akkor a "nőgyógyászod" egy sarlatán. ( Ma már a rosszindulatú daganatot is tudják gyógyítani. Fiam esetében néhány hónap után der¨lt ki, ötödik, v hatodikban kellett néhány hétre kórházba és a gyerek MEGSZÜLETETT, köszöni tök jól van, már rég nem kisgyerek. :) Anyja is jól van.

2016. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!