Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bibliai alapon megengedett?

Bibliai alapon megengedett?

Figyelt kérdés

Van egy fiu az iskolaban nagyon tetszik nekem ☺ tanulmanyozom a bibibliat Jehova Tanuival es mar egeszen jol ertem :) elorehaladott vagyok ... azt sseretnem leedezni,hogy bibliai alapon a barat mennyire megengedett es hogy mit lehet es mit nem egy kapcsolaton belul. Amugy meg tini vagyok 16 eves.Bizonyos tudasaim mar vannak evvel a temaval kapcaolatbam de azok nagyon alapok.

Ezert szeretnem ha valaki aki Jehova tanuja kifejtene nekem hosszan es pontpsan ezt a temat.akar itt akar privatban de nagyon halas lennek erte!

Egyebkent nagyon tetszik az a fiu .... sajnos nem ismerem ... es nem tudom h igazabol mot erzek ... tetszik a stilusa kulseje stb. Azthiszem ez mar tobb mint egyszeru tetszès.

Tehat ha valaki ki tudna fejteni ezeket a dolgokat nagyon halas lennek erte!



#szerelem #Isten #szeretet #tini párkapcsolat #Biablia #Jehova Jehova Tanúi
2016. márc. 9. 21:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igazából a kérdező sehol sem írta vagy utalt rá, hogy ő lány lenne.
2016. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Làny vagyok
2016. márc. 10. 16:54
 13/16 anonim válasza:
45%

Pff, mindenkit lepontoznak a miért is?:D

Sok .!. aki rögtön ánuszgörcsöt kap ha vallásról van szó.


Mindamellett hogy a hozzászólásomban pont hogy azt mondtam; a vallás nem határozzon meg minden lépésedben, főleg nem ismerkedés terén... egy vallás sem szól arról hogy ismerkedj, hátmég a jehova tanuis feldolgozás...


Korlátolt és közel életképtelen aki ezekkel gondolja meg minden egyes lépését.

2016. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Igazából a kérdező sehol sem írta vagy utalt rá, hogy ő lány lenne."


-->A Kérdező világosan leírta többször a kérdésben, hogy tetszik neki egy pasi. Ebből egyértelmű, hogy lány. Plusz az írási stílusából is lejön, mivel nőiesen ír.


Aki ennyiből nem tudja eldönteni, hogy valaki férfi vagy nő, annak érdemes lenne többet foglalkozni a nőkkel.

2016. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A mai világban az a normális, ha szabados nemi életet élsz, akár azonos neművel is, váltogatva a partnereket, mint a zoknit. A tanúknál ellenben követik a Biblia útmutatását, tehát házasságon belül élnek nemi életet. Ezért nem népszerűek, ezért fikázódnak már ennél a kérdésnél is sokan. Nem divat erkölcsösnek lenni. Nemrég olvastam, Péter apostol találóan írt erről a jelenségről: "Mivel nem futtok már velük ezen a pályán a kicsapongás ugyanazon posványába, össze vannak zavarodva, és folyton becsmérlően beszélnek rólatok"

Szóval kérdező, a tanúknál házasságon belül van nemi élet - nem értem ezt sokan miért tartják rossznak :D - ezt pedig a nem tanúk nehezen fogadják el, ezen szokott bukni a dolog.

Én nem szeretnék beleszólni az életedbe, főleg így ismeretlenül. Egyébként megkérdezhetnéd a tanítódat.

2016. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Gábor19750102 ***** válasza:
Kövesd Jézust és akkor mindenre meg kapod a választ. Vigyázz a nemi betegségekre. Vigyázz kinek adod oda magad.
2016. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!