Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ez manapság már megengedett a...

Ez manapság már megengedett a pilótáknak?

Figyelt kérdés

Legutóbb azt olvastam még hogy a pilótáknak még nagyon egymáshoz szólni se lehet kivéve ami a repüléssel kapcsolatos, fényképezni meg duplán... most láttam meg ezt a képet instagramon, ez engedélyezett? Nem veszélyezteti ez a repülési biztonságot? A beáramló levegő hogy hogy nem billenti ki a gépet hogy ilyen nyugodtan fényképezget?



[link]


2016. márc. 2. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

A kép kamu. Utazósebességnél úgy vágna be a levegő, hogy mident elsöpörne. A selfi-botot meg rögtön kitépné a kezéből a légáramlat.

Gondold el: autóban, autópálya-sebességnél mennyire tép a szél ha letekered az ablakot. A repülőgép 7-8-szor akkora sebességgel repül.

2016. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez fájt...
2016. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ettől a kérdéstől 30pontot esett a Bux index.....
2016. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
96%
Némelyik ki szokott állni a szárnyra szelfizni, szóval ez még semmi. Van is egy verseny, hogy ki áll a szárny végéhez közelebb. Csak nem nyilvánosak a fotók.
2016. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
És akkor ez is fotosopp, mi??? https://www.youtube.com/watch?v=T-D1KVIuvjA
2016. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem PhotoShop, ez greenbox. [link]
2016. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
:D:D előző, you must be fun at parties :D
2016. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Én is ezt akartam ellőni... :D
2016. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

A kép stúdióban készült. Érdemes megfigyelni az ablakban visszatükröződő fénykád téglalap alakját. Bár most már este van, de amikor utoljára láttam a napot, még kerek volt az ábrázata.


A magánbeszélgetés egyébként nem tilos általában a pilótafülkében, csak (ha jól tudom) 4000 méter alatt.


Az üveg nélküli ablakon beáramló levegő nem billentené sehová a gépet.

2016. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

'Utazósebességnél úgy vágna be a levegő, hogy mident elsöpörne'


Utazósebességgel csak utazó magasságon repül egy utasszállító repülőgép. Utazómagasságon pedig nem be, hanem először kifelé 'vágna' a szél a te szavaiddal élve a túlnyomás miatt, majd miután a nyomás kiegyenlítődött esetleg akkor 'vágna' befelé a menetszél.

2016. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!