Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kinek a szülinapjára készült...

Kinek a szülinapjára készült ez a torta?

Figyelt kérdés

[link]


Nem igazán akartam hinni a szememnek, dehát úgy tűnik tényleg "nincs új a nap alatt". :)



2016. márc. 10. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjuk... Ahogy minden keresztény, úgy én is mérhetetlenül boldog vagyok Isten áldásainak, akik jelen esetben megszületett emberek, így meg is ünneplem az ő életük forduló pontjait és hálát adunk érte az Úrnak.

Ezek meg... nem tudom meddig lehet süllyedni. Azt hittem ennél lejjebb nincs, de biztos, hogy van. Elég olvasni ezt az oldalt.

2016. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szinte biztosan nem születlésnapra, se semmi olyan ünnepre amikor szokott torta lenni, akkor vajon mikor és miért? Talán akik a rajzfilmet csinálják megünnepeltek valamit, mondjuk 100. részt vagy ilyesmi?
2016. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Miért kell egy tortát, mindjárt összefüggésbe hozni mindennel, ami nem biztos, hogy az...
2016. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Tehát egy rajzfilmfigura évfordulója többet ér, mint egy emberélet? Nem értettétek akkor a hozzászólásomat.

EZT szabad ünnepelni, míg egy embert tilos, mert itt ez a helyzet. Isten alkotását tilos, az őrtorony alkotását szabad.

2016. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
O my God...
2016. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!