Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti mit csináltok olyankor,...

Ti mit csináltok olyankor, mikor jehovások vagy egyéb más hittérítők csengetnek be hozzátok?

Figyelt kérdés
Elkülditek őket ti is egyből? Engem zavarnak.
2016. márc. 10. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Megmondom nekik, hogy sátánitsa vagyok, nemrég született kisgyerekem de a koponyájuk túl kicsi lenne bilinek szóval lépjenek le.
2016. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem még sosem látogattak meg. Megmondanám hogy sok sikert kívánok, de nem érdekelnek a Jehova Tanúi. Nem látnám értelmét beszólogatni meg ilyeneknek...
2016. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ráérek tök jól el szoktunk beszélgetni, tiszteletben tartom a hitüket, ahogy másét is. Aztán utána ők jobbra, én balra. Krisnás fiútól is vettem egyszer könyvet, mert megsajnáltam hogy mindenki elhajtja a tesco parkolóban. Szegényem de boldog volt. :)
2016. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Én nem szeretem a sehova tanúit, meg a szientológusokat sem, senkit aki agyhalott :S Nem sértésből!!!
2016. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépen, kedvesen, mosolyogva, de határozottan közlöm, hogy köszönöm a lehetőséget, de nem élnék vele, további szép napot kívánok és elköszönök.

Általában mosolyogva köszönnek el ők is.

Akik ennek ellenére erőszakoskodnak, azokkal közlöm, hogy ateista vagyok, ami nem fog megváltozni és becsukom az ajtót.

2016. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves Testvéreim én ex tanú vagyok akit ti már 2 éve kiközösítettetek Debrecenben".

És ha ezt meghallják köszönés nélkül távoznak a kedves ex tesók.

Egyszer volt rá példa és azóta se többet ex-ként vagyok nyilvántartva a városunkban.

2016. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szó nélkül lerakom a kaputelefon kagylót. :D

Ha az utcán szólitanának le ők, vagy valami aláírásgyüjtők, akkor azt mondom nem beszélek németül. :D

2016. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Érdekes, de többnyire főzök vagy épp előkészülök. A párom pedig addig a lábukra csukja az ajtót.

2016. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tapétáztam, amikor csengettek. Na persze, hogy a J.T.! Közöltem velük, hogy nem érek rá, mert tapétázok.De csak nem akarták megérteni. Miután már ötödször mondtam, mit csinálok és még mindig nem tágítottak, mondtam egy csúnyát és becsuktam az ajtót.
2016. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron zargattak minket egy darabig...Marilyn Mansont bömböltettem az udvaron mikor kertészkedtem----->látták h otthon vagyok, de a házunk elött csk elsétáltak(pedig elötte volt h egynap kétszer is jöttekXDDD)
2016. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!