Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Én vagyok az egyetlen ember...

Én vagyok az egyetlen ember akit nem szeret Isten?

Figyelt kérdés
Én teljes szívemből szeretem istent, mindig Elmegyek templomba, mindenemért hálát adok, betartom a 10 parancsolatot maradéktalanul, de Isten semmit nem ad meg nekem. Imádkoztam a figyelemért egy nagyon fontos dolgozatnál, otthon tudtam az egész anyagot, úgy, hogy ha álmomból költenek fel akkor is mondjam, a dolgozatnál meg kirepült a fejemből és ahelyett hogy bebiztosítsam az évvégi ötösöm Megkaptam életem első egyesét, meghalt anyum, folyamatos megaláztatások érnek amiatt mert néger vagyok. Én vagyok az egyetlen ember akit nem szeret Isten?
2016. márc. 27. 09:51
 1/8 anonim válasza:
Sajnálom ,hogy ez törtènt,de hidd el Isten tèged is nagyon szeret. Van egy ismerősöm aki nagyon szereti Istent minden nap imádkoznak... Nemrèg meghalt a 10 èves kisfia. De ő akkor sem gondolta úgy hogy nem szereti őt Isten, ès ettől függetlenül nagyon boldogan èlnek most is. Lehet hogy most sok balszerencse èrt rgyszerre ,de nem tudhatod mit tartogathad neked mèg Isten ... "Ami nem öl még az megerősít". Ès ezt vedd ki a fejemből,h tèged nem szeret ,mert ugyanannyira szeret mint mindenki mást ! Se kevèsbè se jobban!
2016. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
3%
Isten... Mégis hogy lehet hinni egy mesekönyvben szereplő személy létezésében. 2 évezred alatt az emberek nem jöttek rá hogy manipulálják őket.
2016. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Igen. Isten minden egyes embert szeret. Ha téged nem, akkor te vagy a történelem során az egyedüli kivétel.
2016. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 nem egyszerre, anyum már 10 éve halott, a rasszista megnyilvánulások meg régóta kísérnek, a legfájdalmasabb az hogy amikor mondtam hogy nekem anyum meghalt egy srác azt mondta : "minden n*gger ezt kéne tennie" ez a srác azóta mindent megnyer, mindenki szereti meg minden. Isten miért nem tesz igazságot? Ha őneki hatalma van akkor miért engedi hogy az ilyen emberek abszolút nyertesek legyenek?
2016. márc. 27. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezdj új életet!!

Kezd el olvasni a János evangéliumát és majd Maga Isten fog válaszolni a kérdéseidre Jézus Krisztusban!!

ez 100%

2016. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KZitus ***** válasza:
51%

Szia


Isten valóban törődik minden emberrel, az 1Péter 5:7 szerint.

Csak inkább az a baj, hogy mindenki vár valamit Istentől, aztán ha nem hozza, mint a "pincér" a rendelést, akkor ilyen gondolataink támadhatnak, mint neked is.

Isten erre bíztat tégedet is: „Közeledjetek az Istenhez, és ő közeledni fog hozzátok” Jakab 4:8.

Mit jelent ez? Hogyan ismerhetsz meg jól valakit? Ha minél több információt gyüjtesz az illetőről. Tedd ezt Isyennel kapcsolatban is. Olvasd naponta a Bibliát, és közelebb kerülsz Istenhez, közben azt is megtudod, melyek azok az imák, amelyeket nem hallgat meg, és azt is milyen kérések vannak ösznahgban az akaratával.

A rasszistákkal pedig ne törődj, hiszen érted, értük is meghalt Krisztus. Valaki tud, valaki nem tud, vagy nem akar élni ezzel a lehetőséggel. Lelkük rajta. Olyanok társaságát keresd, akik úgy szeretnek, amilyen vagy:-) van ilyen közösség:-)

2016. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ha te hiszel Istenben, jársz templomba és igyekszel úgy élni hogy az tettszen Istennek akkor ezzel kincset gyűjtesz a mennyben. Milyen kincset? Olyat ami sokkal értékesebb mindennél ami a földön megtalálható. Olyan kincset aminek a túlvilágon annyira fogsz majd örülni hogy ahhoz képest az áltélt szenvedéseid semminek fognak tűnni.

Képzeld el hogy mondjuk egy nagyon szegény embernek mondjuk fát kell hordania két napig de azt mondják neki hogy a két nap után kap 100.000.000 forintot. Akár milyen nehéz is a munka szívesen fogja elvégezni a fizetségért. Így van ezzel minden keresztény is. Mindegy hogy milyen nehézség jön, annál aránytalanul sokkal nagyobb lesz majd a jutalom. És a boldogságot nem csak a mennyben kapjuk meg, hanem a mennyország már itt a földön is megkezdődik.

Amikor Jézust elítélték akkor egy nagy tömeg előtt nyilvánosan megalázták közeli ismerősei előtt. Köpenyt adtak rá és gúnyolódtak vele. Gondolj erre amikor téged megaláztatás ér hogy ilyenkor Jézushoz válsz hasonlóvá. Ha részt veszel a szenvedéseiből akkor részt vehetsz majd a feltámadásban is.

2016. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most eszembe jutott a farizeus és a vámszedő imádkozása a templomban.( Ha ismered ezt a történetet.)

A farizeus elmondja hogy mit tett meg Istenért. És büszke is rá. A vámszedő pedig alázatosan,bűnbánóan imádkozik bocsánatért. Szerintem te is kicsit ilyen vagy mint a farizeus. Nem azt nézi Isten hogy mennyit jársz templomba és hogy mennyit imádkozol. A szívedet nézi. Ha alázatosan könyörögsz hozzá és olvasod az Írást akkor új életet kezdhetsz,ha belátod hogy bűnös vagy te is. Ezt nevezik megtérésnek. Ha megtérnél akkor nem esnének ilyen rosszul a bántalmazások mert Krisztusi szeretet lenne benned és mindezek ellenére szeretnéd őket. Hisz ők is bűnösök és nekik is szükségük van Jézusra. És jó ha megtudsz nekik bocsátani.

2017. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!