Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok a Hit Gyülekezet...

Mit gondoltok a Hit Gyülekezetéről?

Figyelt kérdés

Tudjátok én nézem nézem a Vidám Vasárnapot, látom, hogy milyen csodálattal nézik a hívei Németh Sándort.


És különben pedig(szerintem) olyan marhaságokat beszél, hogy az már szinte fáj. És ennek ellenére mennyien oda vannak érte.


2016. márc. 28. 16:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
És vajon ti hitgyülisek mennyire szeretitek az ellenségeiteket, ha engem és mindenki mást aki kritizál titeket 0%-ra pontoztok?
2016. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
49%

A válaszok értékelésének nem sok köze van a szeretethez. Írj értékes hozzászólást, és 100%-ot kapsz. Aki tényleg gyűlöl, az akkor is nullát ad, ha jót mondasz, mivel nem azt értékeli, amit mondasz, hanem a személyedet, ahogyan te is teszed a Hit Gyülekezetével és Németh Sándorral. Ha fórumról fórumra járnék, hogy rossz színben tüntesselek fel, akkor jogos volna a felvetésed, így azonban csak maszatolás.


A Biblia szerint, akit Isten küldött, az Isten beszédeit szólja(Jn 3,34). Ez vonatkozik az interneten elküldött üzenetekre is. Te nem Isten beszédeit szólod. Még véletlenül sem csúszott ki az ujjaid közül egyetlen egy ige sem, de azt állítod, hogy a te Urad a Biblia Istene. Hát nem Isten dolgozik így, hanem az Isten ellensége. Nem tudom innen, hogy az időd hányadrészét teszi ki és milyen tekintéllyel a Hit Gyülekezete ellen folytatott gerillaháborúd, de ha általánosságban jellemző rád az, ahogyan a fenti oldalakon kifejezed magad, akkor a szellemi személyi igazolványodba előbb-utóbb beíratik, hogy "teljes idejű rágalmazó". Javaslom, hogy ne akkor kapj észbe, amikor ez megtörténik, hanem állj meg most, és vizsgáld meg a gyökereidet, hogy tényleg jó földbe vagy-e beültetve?


Köszönöm, hogy felvetetted a "Szavazz a Jobbik ellen" elnevezésű kampányt. Alkalmat ad arra, hogy megmutassam a párhuzamvonási kísérleted tarthatatlanságát. Csak fel kell keresni a Szavazz a Jobbik ellen legfőbb platformját, vagyis a Facebook oldalát, és megnézni, hogy mikor volt az utolsó bejegyzés.


[link]


2014, április 7-én. Azaz az országgyűlési választások után közvetlenül. Most 2016, március 30-a van. Azaz holnaphoz egy hét múlva lesz két éves az utolsó bejegyzés. Ez azt jelenti, hogy nincs napirenden a Jobbik. Egy gyűlölködő ember számára mindig napirenden van a gyűlölete tárgya.


Ám ha a Jobbik nem változtat a politikáján, akkor a 2018-as választások előtt életre fog kelni az oldal, de csak a választások idejére. Én is ott leszek. De ha a Jobbik pozitív változtatásokat eszközöl a politikájában és retorikájában - mondjuk 2022-re, vagy 2026-ra, akkor nem lesz ellene kampány. Ha igazad lenne, akkor azt mondanám, hogy nem nyugszom addig, amíg Vona Gábort és követőit a földbe nem döngöltük. Ilyet azonban sem én, sem mások nem akarunk velük tenni, de azt elvárjuk, hogy ez legyen kölcsönös, és addig valóban nem nyugszunk, amíg ezt nem látjuk biztosítva.

2016. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

# 22


"Észreveszed a társad szemében a szálkát, de a sajátodban nem veszed észre a gerendát."


Érdekes, hogy pont te panaszkodsz én rám amiért negatív fényben állítom be a hitgyülit (pedig amit elmondtam azok közül egy sem volt hazugság), de ugyanakkor te is ugyanezt csinálod a jobbikosokkal.

2016. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

És te meg a többi hitgyülis!


El ne felejtsétek lenyomni a piros kezet!

2016. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nem értem miért pontoztak le teljesen.


Ez már szinte gyanús nekem ,tekintve az "egyetértési rátát"...


Na mind1 ,nem is rágódok rajta.


Csak hozzá szerettem volna tenni ezt.


Üdv!

2016. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Innen nézve azért, mert romlott árut szeretnél eladni a "Frissss" felirattal.
2016. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem...
2016. ápr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Név nélkül elég nehéz pontosan azonosítani, de ha te vagy az, aki a negyedik választ írtad, akkor romlott véleményt képviselsz, és azt állítod, hogy az az igazság. Megvádolsz egy köztiszteletben álló személyt, bármiféle bizonyíték, vagy konkrét tények nélkül, és közben még el is hiszed, hogy objektív vagy. Az elmúlt harminc-egynéhány évben sokan vádolták már meg Németh Sándort hozzád hasonlóan, de senki nem tudott bizonyítani semmit. Ha a vádaknak csak egy töredéke lenne igaz, akkor már réges-régen a köztörvényesek között csücsülne a hűvösön. Ráadásul a vádlók egytől egyig materialisták, akik nem hisznek Istenben, hogy valahogyan csak szerét ejtené, hogy kimozdítson a pozíciójából egy másokon élősködő csalót. Ehelyett azt látom, hogy Németh Sándor és a Hit Gyülekezete egyre feljebb és feljebb kerül, a vádlóik pedig eltűnnek a történelem süllyesztőjében, ugyanis Isten nem hallgatja meg a Hit Gyülekezete ellen irányuló imákat. Ha másnak nem is, de ennek fel kellene tűnnie egy jóhiszemű hívő embernek. Ha Németh Sándor valóban gonosz ember lenne, akkor Isten nem támogatná. Mivel azonban Jézus Krisztust és az evangéliumot prédikálja, ezért pedig a Sátán soha nem lenne hajlandó arra, hogy tolja a szekerét. Ha Németh Sándor gonosz ember volna, akkor a Gyülekezet csak rossz gyümölcsöket teremne. Ehelyett azt látom, hogy egy-két férges gyümölcstől eltekintve, a Hit Gyülekezete tele van jobbnál jobb gyümölcsökkel. Azt azonban tudom, hogy nincs az a jó gyümölcs, ami elég jó lenne a Diabolosz számára.
2016. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!