Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Április elsején Jehova Tanúi...

Április elsején Jehova Tanúi szoktak tréfálkozni?

Figyelt kérdés
:) :)

2016. ápr. 1. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
nagy valószínűséggel nem, mert az ehhez hasonló dolgokra ők azt mondják ,hogy egyrészt az erőszakkal határos (el kell ismerni néha tényleg elég durván viccelik meg egymást emberek), másrészt meg "nincs rá nyílt utasítás a bibliában"
2016. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Házról-házra járnak, becsengetnek.....aztán elfutnak.
2016. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Szoktunk viccelődni, de nem naphoz kötötten, és egészséges keretek között, hogy ne bántsuk más méltóságát.
2016. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 :D :D :D :D :D

király vagy!

2016. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja persze...nem naphoz kötötten!-erről, hogy is feledkezhetnénk meg!?

Tényleg ha már itt tartunk megkérdezném, hogy Április elsejének milyen pogány eredete van?

Ti a törvény és írástudók biztos tudjátok.

2016. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Roland G. ***** válasza:
100%

Nem vagyok tanú és ha esetleg megsértenék vele valakit,akkor elnézést kérek!


Egy vicc:dős hölgyhöz este bekopognak Jehova tanúi. Mivel nem szereti a kéretlen térítőket, a hölgy becsapja az ajtót. Igen ám, de az nem csukódik be valamiért.

Azt gondolván, hogy biztos valamelyik lerázhatatlan hittérítő rakta be a küszöb és az ajtó közé a lábát, kinyitja az ajtót, majd erőből újra becsapja.

Semmi eredmény, az ajtó még most sem csukódik, erre még nagyobb erővel megismétli az ajtó becsapását.

Amikor negyedszer is becsapná az ajtót, az egyik hittérítő megszólal:

- Hölgyem, ha be akarja előttünk csapni az ajtaját, előtte jobb lenne, ha elvenné a macskáját a küszöb alól...

2016. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel Jehova a boldog Isten, mi az örömet és a viccelődést nem csak EGY naphoz kötjük. Az év mindennapján boldogok vagyunk.
2016. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Házról-házra járnak, becsengetnek.....aztán elfutnak."


nálam nem így történt sajnos

nekiálltak téríteni és amikor rájuk akartam csukni az ajtót odatette a lábát hogy ne tudjam becsukni


beengedtem őket leültettem őket a konyhába bezártam az ajtót, kihúztam a fiókot a húsbárdért majd megkérdeztem tőlük hogy tisztában vannak e vele hogyha a magánterületemen így rámtámadtak akkor jogomban áll megvédeni magam?


mentek volna csak zárva volt az ajtó

kiengedtem én őket de úgy érzem nem jönnek többé téríteni

2016. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ők mindig tréfálkoznak.


Főleg akkor amikor térítenek ,vagy itt fent vannak Gyk-on. :)


Üdv!

2016. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Egy másik gyöngyszem:

"Jehova tanúi becsengetnek egy házba, ahol a házigazda készségesen beinvitálja őket. Egészen a nappali szobáig mennek, ahol leülteti őket egy kényelmes bőrkanapéra. Megkínálja őket kávéval, üdítővel, aprósüteménnyel, majd miután kényelmesen megkávéztak és fogyasztottak mindenből megkérdezi őket, hogy akkor mit szeretnének mondani. Erre a két Tanú egymásra néz és így válaszolnak: hát igazából nem tudjuk, mert idáig még sosem jutottunk el..."


Üdv. Péter

2016. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!