Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Baj ha egyiptomi istenekben...

Maddii kérdése:

Baj ha egyiptomi istenekben hiszek?

Figyelt kérdés
Valahogy nekem az tetszik. Ámon-Ré, Hórusz, stb.

2016. ápr. 1. 18:57
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Már mint nem úgy "tetszenek". Valahogy olyan távolinak, nem hozzám illőnek érzem a keresztény vallást.
2016. ápr. 1. 19:05
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy ezt a kerdest kiirtad. Abban hiszel amit csak akarsz, egyfelol egyik sem valosagosabb, mint a masik, masfelol meg ne masok mondjak meg, miben hiszel.
2016. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

A hit mindig egyéni dolog.

Ma már - itt, nálunk - nem baj. 200 éve még problémás lett volna.

2016. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

#1 Bocsi kíváncsi voltam a véleményekre.

#2 Köszi! Valahol azt olvastam, hogy apokolra fogok jutni, meg meghalok stb... Már kezdet az hinni, hogy igaz. Bár nem tudnám befolyásolni, hogy mjve higyek.

2016. ápr. 1. 19:21
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

"apokolra fogok jutni"

Ha már az egyiptomi istenekben ÉS a pokolban is hiszel, akkor nem ártana megnézni, hogy mit követelnek tőled ezek az istenek.

Általában áldozni kell nekik, különböző alkalmakkor.

2016. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Ákos13 ***** válasza:
85%
Bajnak nem baj, mert kb. annyi valóságalapja van annak is, mint a többi világvallásnak. Mégsem nézi le senki a hívőket. Csak furcsa, mert azt gondolná az ember, hogy idejétmúlt. Úgy látszik, mégsem. :D
2016. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Ákos13 ***** válasza:
90%
A keresztények szerint mindenki a pokolra jut, aki nem Jézusban hisz, úgyhogy ne csodálkozz.
2016. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

"Valahol azt olvastam, hogy apokolra fogok jutni, meg meghalok stb... Már kezdet az hinni, hogy igaz. Bár nem tudnám befolyásolni, hogy mjve higyek."


Ezt hol olvastad?

2016. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Gyakorin olvastam.
2016. ápr. 1. 19:52
 10/31 A kérdező kommentje:
Miért mi lesz ha nem áldozok? Igen tudom az áldozást. Nem kifejezetten mindennapos dolog nálam. Nagy nincs is mit feláldoznom.
2016. ápr. 1. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!