Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztényellenes szabadelvű...

A keresztényellenes szabadelvűeket lehet, démon szállta meg?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint, valami nem stimmel velük.

Annyira erkölcstelenek.


Nem a kereszténység utálata a legfőbb probléma, hanem az, hogy mindent az ellentétére akarnak fordítani, mondhatni megakarják szüntetni a kereszténységet.


Azt viszont elfelejtik, hogy ami a kereszténység helyére jönne, mondjuk az iszlám, közel sem tűrné el őket úgy, ahogy a keresztények.


Az államnak listáznia kellene az ilyen embereket és exorcizálásra kellene őket küldeni.Hátha, utána új emberként térnének vissza.



2016. ápr. 3. 15:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen, engem megszállt a démon, sőt, muszlim vagyok, óvakodj, vagy megtámadnak a démonjaim, és felrobbantalak! " Üdv!"
2016. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

kedves kérdező rajtad látszik a vallási agymosás már ne haragudj hogy ilyen erkölcstelen és szabadelvű vagyok


a kereszténység évezredeken át terrorizálta, kínozta a saját nyáját

ki is az erkölcstelen?

idézgessek? bort iszol vizet prédikálsz?

ilyenkor elkezdetek terelni hogy az emberek voltak gonoszok nem a vallásotok

mutass kérlek egy buddhista boszorkányüldözést? vagy inkvizíciót? pedig jó félezer évvel régebbi mint a te vallásod


a kétbites gondolkodásod ha nem keresztény akkor iszlamista lesz

mért lenne? hallottál már az ateizmusról? képzeld el az egy olyan dolog amikor az eszed használod a mindennapokban nem egy könyvet

te magad vállalod a felelősséget a tetteidért és nem a "sátánra" meg a gonosz megszálta dumákra fogod


tudom nehéz lenne mert ki kéne fejleszteni a gerincednek


"Az államnak listáznia kellene az ilyen embereket és exorcizálásra kellene őket küldeni.Hátha, utána új emberként térnének vissza."


büszke lehetsz magadra hisz több 1000 év után is ráerőszakolnád a vallásod békés emberekre akik nem oly birkák mint te

2016. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen, engem megszállt. Mindig mondom is mindenkinek, hogy "távozz tőlem sántán". Aztán jól bokán rúgom őket.
2016. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
a kérdezőt a "troll" nevű démon szállta meg
2016. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Ákos13 ***** válasza:
81%

Helló, kérdező!


Jó volt ezt a troll kérdést feltenni? Én nevettem rajta, de mások komolyan vették, és most azt hiszik, valláskárosult vagy. Pedig csak troll. :D

2016. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
szerintem egy "keresztény szabadelvű" vagy aki rájött, hogy különösebben nem tud belekötni a kereszténységbe, a vita végén mindig az jön ki, hogy "had csinálják, ha ettől jó nekik" ezért kreált valamit :D mint az antiszemiták marhaságai a talmudról :D
2016. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Papi Gonzales ***** válasza:
68%

állami ördögűzés...hát ez tsúts....


mindenesetre, én nem keresztényellenes, hanem vallásellenes vagyok...és nem a kereszténység végét szeretném látni, hanem a tévhitek végét...

2016. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
56%

"nem engednék õket..."

Mi azoknak a boszorkányoknak az unokái vagyunk, akiket nem tudtatok megégetni! A katolikus egyházat se kellett ám félteni, ha erõszakos kényszerítésrõl volt szó.

Mellesleg a démonok (és velük együtt az exorcizmus) akkor haltak meg, amikor a modern orvostudomány felfedezte a skizofréniát és az epilepsziát.

2016. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Rambo vezér ***** válasza:

Na most mi van kérdező?

Tele a gatya, mert a népnek felnyílt a szeme?

Helyes...

A kereszténység nem sokára megszűnik, és egy sokkal szebb világban fogunk élni.

Remélem megkapjátok a büntetéseteket azért, amit tettetek😃

2016. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!