Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért csinál ilyet egy szerete...

Miért csinál ilyet egy szeretet hirdető tanú?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostanában egyre többször van, hogy a válaszaimat amiket a tanúknak intézek képtelenek nyilvánosan kezelni, ezért privátban küldözgetnek mindenféle undorító levelet, amelyik tanú azt fogja írni, hogy ez nem igaz, be fogom másolni névvel együtt az összes kicsit sem krisztusi szeretetű levelet. Miért csinálnak ilyet azok az emberek akik az elképesztő szelídségű krisztusi szeretet "hirdetik" ?
2016. ápr. 9. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy vallási fanatikus a legtöbb esetben nem tudja kezelni,ha olyan választ kap,ami ellent mond a hitének,viszont érzi,hogy el kellene ismernie az igazságtartalmát.Ilyenkor dühbe gurulnak,vagy elterelik a témát,nem válaszolnak.

Ezt teszi az agymosás az emberekkel.

2016. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

szervusz.


Én nem írok privátot, kivéve ha valaki erre kér.

Ha valaki ilyen minősíthetetlen módon reagál, annak a Teremtő megadja a "jutalmat" mert ezzel ahhoz járulhat hozzá, hogy az érdeklődő embereket távol tarthatja az őszinte érdeklődéstől.


egyébként pedig már engem is vádoltak rossz színben, pedig nem írtam olyat, illetve ezzel az érzéssel kezelte az írásomat.

Ezért írtam, hogy ha valakiben ilyen érzést keltek attól már előre bocsánatért esedezem, nem annak szánom.


Egyébként pedig nehéz elhinni, mert nem ezt tanuljuk, de aki ilyet tesz, az igazán szomorú, mert nem csak a Teremtőt, de a többi testvérét is befeketíti.

2016. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Talán még annyit, ha ilyen történik, akkor aki őszinte érdeklődő, fel sem veszi, mivel nem akarja elzárni magát egy rossz példa miatt az érdeklődéstől


Egy Biblia vers igen érdekes dolgot ír erről:

(Példabeszédek 18:1) 18 Aki elszigeteli magát, az a saját önző vágyát hajszolja, és minden gyakorlati bölcsesség ellen kifakad.

2016. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

" Talán még annyit, ha ilyen történik, akkor aki őszinte érdeklődő, fel sem veszi, mivel nem akarja elzárni magát egy rossz példa miatt az érdeklődéstől


Egy Biblia vers igen érdekes dolgot ír erről:

(Példabeszédek 18:1) 18 Aki elszigeteli magát, az a saját önző vágyát hajszolja, és minden gyakorlati bölcsesség ellen kifakad."


Üdv, te valamit nagyon félre értesz, én nem érdeklődő vagyok, ha nem az aki tanítja a tanúkat, már nem egy embert hoztam ki az őrtoronytól.

2016. ápr. 9. 11:36
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is tettem már meg ezt, olyat hisztit csinált a nő,mikor kiraktam a leveleit, hogy ritkán látni ilyet. Igaz, én ezért tettem, mert hazugságon kaptam privát, nyilvánosan tagadott és én pedig igazoltam azt, hogy a hazugság dől belőle.
2016. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 KZitus ***** válasza:
0%

Szia


Talán akkor lesz hiteles a kérdésed alatti komment, ha tényleg kirakod azokat a bizonyos "leveleket" :-)

2016. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Szia


Talán akkor lesz hiteles a kérdésed alatti komment, ha tényleg kirakod azokat a bizonyos "leveleket" :-)"


Látta mindenki igaz? Értelmezzük is zita mondatát.


Elsőre is nem válaszol a kérdésre semmilyen szinten, ha nem visszakérdez.


Második, ahelyett hogy azzal foglalkozna, hogy az általuk hirdetett, és sokszor hangoztatott krisztusi szeretet meg is valósítanák, privátban írogatnak sértő leveleket.


Harmadik Zita most figyeljen mindenki jól, aki a jehova tanúk örtorony zrt képviseli, aki ugye jehova isten követője, és az igaz békességet, szeretet "hirdeti" azt kívánja tőle, hogy a saját társainak a levelét, akik itt a fórumon vannak, névvel együtt bemásoljam, ami egyértelműen hatalmas nagy felháborodást fog kelteni, és a leírt tanúk ha a gyülekezet az eddigi szabályok szerint fog eljárni, akkor jó eséllyel kifogja közösíteni őket.


Kérdem én ezek után, Zitus hogy képes minden nap felkelni, elmenni dolgozni a heti gyülekezeti alkalmakra elmenni, majd a tükörbe azt mondani, hogy rendben van, én Isten akaratát cselekszem.


Számomra ennél több nem kell, mindenki láthatja ezt amit a zitus leírt, itt a bizonyíték ismét, innentől kezdve nekem itt már nincs több dolgom. Üdv.

2016. ápr. 9. 16:41
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdező,én nem vagyok tanú.Zita válaszával kapcsolatban:Te írtad,hogy:

"amelyik tanú azt fogja írni, hogy ez nem igaz, be fogom másolni névvel együtt az összes kicsit sem krisztusi szeretetű levelet."

Lehet Zita nem hisz neked.Tehát nem biztos,hogy a tanútársa lejáratása miatt kérte a leveleket.

2016. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Másold be névvel, üzenettel együtt. Nem fogják kiközösíteni, te nem vagy náluk emberszámba véve, ezt te is tudod.
2016. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 KZitus ***** válasza:
Köszönöm 8-as, hogy előítélet nélkül értelmezted a válaaszomat? kérésemet?
2016. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!