Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Alábbi linken szereplő újszöve...

Alábbi linken szereplő újszövetség fordítást lehet valahol Budapesten venni?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 11. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb ha megrendeled közvetlenül az apátságtól, elküldik neked utánvéttel.


Ha személyesen akarod megvenni akkor egyházi kegytárgyboltokban érdemes körülnézni. De ott is úgy van, hogy ha éppen nincsen készleten (ami elképzelhető, mert nem szoktak nagyobb készletet tartani semmiből), akkor meg szokták rendelni, és félre teszik neked - de akkor már egyszerűbb ha te rendeled meg magadnak :)

2016. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem könyvesboltban egészen biztosan meg lehet vásárolni, hiszen én is ott vettem meg azt a fordítást, igaz, nem Budapesten.


Gondolom, a fővárosban is van katolikus könyvesbolt, érdemes ott megnézni, végső esetben megrendelni a netről.

2016. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igaz, hogy nem Budapest... de azért elmondom:


Én taval szeptemberben a Tihanyi apátságban vettem meg. Volt ott valahol egy "szuvenir shop", ahol könyvek is voltak.


Nagyon jó fordítás! :)


Megjegyzés: én nem vagyok pesti, de azt hallottam, hogy a Ferenciek terén egy csomó egyházi könyvesbolt van, és ott szinte mindent lehet kapni.

2016. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!