Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők, szerintetek mi történik...

Hívők, szerintetek mi történik azokkal a halál után, akik nem tudtak megismerkedni életükben Jézussal, és ezért nem fogadták el a véráldozatát?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 00:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ, hogy milyen ember volt. Én az értéket nem abban mérem, hogy ki kinek a halálának örül.
2016. ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Roland G. ***** válasza:
51%

"Mert ami Istenben láthatatlan, tudniillik az ő örökké való hatalma és istensége, a világ teremtésétől fogva az ő alkotásaiból megértetvén megláttatik; úgy, hogy ők menthetetlenek."(A görög azt fejezi ki,hogy nincs mentségük)Róma 1:20

A teremtett világból fel kellet volna ismerniük azt,hogy Isten létezik,mivel a teremtett világ természetes kinyilatkoztatás Istenről.Erről a zsoltáros is ír:"Az egek beszélik Isten dicsőségét, és kezeinek munkáját hirdeti az égboltozat." Zsolt 19:2

Ezzel nem azt akarom mondani,hogy az ilyen emberek mind elvesznek,szerintem ez Istenre tartozik,Ő pedig maga a szeretet.A legtöbb vallásos ember erre a kérdésre rávágja,hogy ezek az emberek elkárhoznak.Szerintem ez egy torz látás Istenről,ami sajnos az egyházak hibája,mert Istent haragvó személyként mutatják be,hogy az embereket megfélemlítsék.Ezzel manipulál a legtöbb vallás.Megfélemlítéssel...

Nem baj ha lepontoznak,de szerintem lesznek meglepetések,mert Isten sokkal irgalmasabb,jobb és kegyelmesebb,mint mi emberek.

Peace! :)

2016. ápr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
A millenium alatt feltámadásban részesülnek, és ott lehetőséget kapnak arra, hogy Krisztus királyságának alattvalói legyenek.
2016. ápr. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem kárhoznak el, lehetőséget kapnak, hogy megismerjék Jézust.
2016. ápr. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Szia!


Isten a szíveket vizsgálja. Bizonyára nagyon sok olyan ember lesz a mennyben, akik nem tudtak megismerkedni életükben Jézussal.


Üdv. Péter

2016. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha jó ember volt, és jót cselekedett másokkal, akkor a menybe jut. (Mt 25,31-46)
2016. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Aki lepontozta a válaszomat, az indokolja is meg, hogy miért tette!
2016. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Roland G. ***** válasza:
85%

Istvan35#


Engem is érdekelne! :) Vannak akik mindent és mindenkit lepontoznak ahelyett,hogy kulturáltan leállnának vitázni egy-egy adott kérdésben.

2016. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A millenium alatt feltámadásban részesülnek, és ott lehetőséget kapnak arra, hogy Krisztus királyságának alattvalói legyenek"


Ez nem szerepel a Bibliában. Te honnan veszed?

2016. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nem kárhoznak el, lehetőséget kapnak, hogy megismerjék Jézust."


Melyik ige utal erre?

2016. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!