Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik egyház mutatja be a...

Melyik egyház mutatja be a Bibliában leírt, igaz, tiszta imádatot?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 14:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Jézus egyháza.
2016. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%

kérdező, nyilvánvaló, hogy ezt a kérdést jehova tanúinak oldaláról a jw.org-ról másoltad ki, még csak nem si saját kezeddel másoltad be!


!!!FIGYELEM!!!


kedves bárki, számíts rá ,hogy amennyiben erre a kérdésre válaszolsz, jehova tanúi privát üzenetekben fognak megkeresni, így elvágva a lehetőséget a többi váálaszadó elől ,hogy jehova tanúinak hazugságait cáfolhassák, és így saját véleményedet alakítsd ki, számíts erre, és kezeld azt is fenntartásokkal amit kérdeznek. Gyakran írnak ki hasonló "álkérdéseket" erre az oldalra

2016. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Tudom, azért írtam le neki az igazságot :)
2016. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

" kérdező, nyilvánvaló, hogy ezt a kérdést jehova tanúinak oldaláról a jw.org-ról másoltad ki, még csak nem si saját kezeddel másoltad be!


!!!FIGYELEM!!!


kedves bárki, számíts rá ,hogy amennyiben erre a kérdésre válaszolsz, jehova tanúi privát üzenetekben fognak megkeresni, így elvágva a lehetőséget a többi váálaszadó elől ,hogy jehova tanúinak hazugságait cáfolhassák, és így saját véleményedet alakítsd ki, számíts erre, és kezeld azt is fenntartásokkal amit kérdeznek. Gyakran írnak ki hasonló "álkérdéseket" erre az oldalra"


Szia, szerintem te üldözés mániában szenvedsz, semmi közöm sincs a jehova tanúkhoz, viszont a válaszod legalább jól rávilágított számomra arra, hogy embertől, bizonyítéktól, bármitől függetlenül azonnal agresszív stílusban lépnek fel, magukat krisztusi tanokat hirdető emberek, őszintén elkeserítő számomra a viselkedésed.

2016. ápr. 25. 14:59
 5/22 A kérdező kommentje:

"Tudom, azért írtam le neki az igazságot :)"


Szia, mit tudsz? Mivel leírtam az agresszív viselkedésű másik válaszolónak is, hogy nem vagyok jehova tanúja, szóval mit tudsz? Elég rossz a megérzésed barátom :)

2016. ápr. 25. 15:00
 6/22 KZitus ***** válasza:

Szia


Kissé fura módon tetted fel a kérdésedet, és gondolom tudod, erre mindenki aki keresztény majd a saját vallását tartja olyannak, amely megeggyezik a Bibliával. Mindegyik egyház azt mondja magáról, hogy a Bibliában leírtak szerint mutat be imádatot.

Krisztus sok féle módon azonosítja a saját követőit. Például azt mondta a "gyümölcseikről", vagyis a beszédükről és a tetteikről ismerhetők fel a követői. Neked egyedül kell, Krisztus útmutatása alapján megtalálni.

Mert minden más emberi elképzelés csak vitát szül. Hiszen ahányan írnak majd annyi félét, ennek nem lenne sem értelme, sem alapja, csak meddő vita. De a kérdésed nagyon fontos. Viszont mivel ebben a kérdésben CSAK Isten véleménye számít, ezért nála, az általa leíratott könyvben a Bibliában érdemes a leginkább keresni a válaaszt.

2016. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"Szia, mit tudsz? Mivel leírtam az agresszív viselkedésű másik válaszolónak is, hogy nem vagyok jehova tanúja, szóval mit tudsz? Elég rossz a megérzésed barátom :)"


Egy internetes karakter nem a barátom. És leírtam az igazságot, lásd első válasz. Viszont amit írtál a második válaszolónak abból legalább tudom kicsoda vagy. Ne válaszolj, mert amíg nem tudsz átlépni a sértegetéseken, ami a kérdéseidet jellemzi, addig nem fogsz magadnak választ kapni. Én léptem, mert nincs értelme vitának.

2016. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 KZitus ***** válasza:

talán még annyit, hogy annó én is kerestem az általad föltett kérdésre a választ, de soha nem fogadtam volna el egyetlen egyháztól(vagy annak képviselőjétől) sem a tanítását, illetve magyarázatát, mert egyiket sem tartottam olyannak, aki Krisztus útján jár, éppen a történelemben mutatott szerepvállalásuk és viselkedésük miatt.

Senkit sem szerettem volna megbántani, ez az én egyéni nézetem,, és tiszteletben tartom mindenki véleményét: hiszen mindenki abban hisz, amit jónak tart...

2016. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

" "Szia, mit tudsz? Mivel leírtam az agresszív viselkedésű másik válaszolónak is, hogy nem vagyok jehova tanúja, szóval mit tudsz? Elég rossz a megérzésed barátom :)"


Egy internetes karakter nem a barátom. És leírtam az igazságot, lásd első válasz. Viszont amit írtál a második válaszolónak abból legalább tudom kicsoda vagy. Ne válaszolj, mert amíg nem tudsz átlépni a sértegetéseken, ami a kérdéseidet jellemzi, addig nem fogsz magadnak választ kapni. Én léptem, mert nincs értelme vitának."


Leírtad énrám azt, amit te képviselsz :)Nem én írtam hazugságot, te írtad, olvasd vissza a saját válaszod. "Tudom" de mit tudsz? Mi az amit tudsz? Ez egy feltételezés, ami mint kiderült hazugság, szóval, hiteltelenné váltál teljesen egészen.

2016. ápr. 25. 15:15
 10/22 A kérdező kommentje:

"talán még annyit, hogy annó én is kerestem az általad föltett kérdésre a választ, de soha nem fogadtam volna el egyetlen egyháztól(vagy annak képviselőjétől) sem a tanítását, illetve magyarázatát, mert egyiket sem tartottam olyannak, aki Krisztus útján jár, éppen a történelemben mutatott szerepvállalásuk és viselkedésük miatt.

Senkit sem szerettem volna megbántani, ez az én egyéni nézetem,, és tiszteletben tartom mindenki véleményét: hiszen mindenki abban hisz, amit jónak tart..."


Üdv, egy keresztény ember nem általánosíthat, az írásodból egyértelműen kiderül, hogy többek között a Katolikus Egyházra is gondolsz, az általánosítás miszerint a Katolikus Egyház egységesen az általad leírt népirtásokért felel, nem csak hogy borzalmas rágalom, de mellette szörnyű cselekedet egy olyan embertől aki azt mondja Istent szolgálja, már minden minimális történelem ismerettel rendelkező egyén tudja, hogy szélsőséges tanok képviseletében történtek az általad is említett dolgok. Tedd fel te is magadnak a kérdést, vajon szabad-e egy egész egyházat, más emberek hibája miatt elítélni. Üdv .:)

2016. ápr. 25. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!