Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak arab sátánisták?

Vannak arab sátánisták?

Figyelt kérdés
Na ez egy jó kérdés, mivel a keresztények is 1%-ukat teszik ki, és az utóbbi időkben nagyon rámentek ezekre a lefejezésekre, csak valamelyik dokumentumfilmben néztem hogy a sátán (talán még szakadás nélkül) is jelen van az Iszlámban. Mivel a muszlimok a fő ágazat, a mohamedánok pedig náluk az ókeresztények, szóval így bizonyítani tudom a feltevésemet egy kis összeesküvés elmélettel (azért bevallom hogy nem mindenkinek kötelező a szavát venni).: [link] Ez erre a bizonyíték, tessék lássék, és hogy ne csak a retardált kérdező szerepét töltsem be, azt is elmondhatom hogy a katolikusok is sátánisták! És attól még azok lesznek hogy nem hiszik el az emberek. Mert akár hazugság, ugyanúgy tanulni kell, tartja a mondás. Nem tudom ki látta ezeket a ''Flames of War'' Iszlám propagandát de inkább nem is kéne megnézni mert nem épp embereknek készült. Az eredeti kérdésemben a ''Vannak Iszlám sátánisták?'' szerepelt, de a katolikusok köztudottan a 11. században szövetkeztek a sátánistákkal, persze akkoriban őket verték az utcán, mert az inkvizíció előtt nekik még jobb volt. És a katolikusok közt is sok pedofil van. Most ne csak az okoskodással lébeljetek, hanem mutassatok fel érveket, csak ne hülyeségeket. Pár szekta neve is jó lenne, mert létezhetnek attól függetlenül hogy nem tudnak róla. Ezt az ügyet tisztázni kéne egyébként, és nem félretologatni a moderátoroknak hogy majd valaki kiírja de azt is törlik. Nem tudom hogy ki látta mit művelnek a dzsihadisták a szkítákkal a börtönökben, de Iránnak már vége van, hiába nyalizták be magukat amerikánál. Én nem adok ezeknek külön százalékarányt mert túl kevesen vannak. Ez a kérdés regionális, és nem én értettem rosszul. Hanem az arab szó alatt van az Iszlám is, ezt sokan nem tudják, ezt kéne értelmezni. Rwemélem lesz egy természetes szelektáció az idióták közt. Vagy valami szűrő. A válaszokat várom!

2016. máj. 15. 00:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Keresztény szemmel minden muzulmán sátánista. És a pénzimádó, hitetlen zsidók is. "Sátán zsinagógája", ha ez mond valamit.
2016. máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

"Sátán zsinagógája"


Wtf?...

2016. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Jelenések 2,9

Tudom a te dolgaidat és nyomorúságodat és szegénységedet (de gazdag vagy), és azoknak káromkodását, a kik azt mondják, hogy ők zsidók, és nem azok, hanem a Sátán zsinagógája.


Jelenések 3,9

Ímé én adok a Sátán zsinagógájából, azok közül, a kik zsidóknak mondják magukat és nem azok, hanem hazudnak; ímé azt mívelem, hogy azok eljőjjenek és leboruljanak a te lábaid előtt, és megtudják, hogy én szerettelek téged.

2016. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nincsenek, az arabok tűzzel vassal irtanak mindent amit a Sátánnak tulajdonítanak. Akik mégis sátánisták voltak azokat az ISIS és társai már kivégezték. Amúgy sátánista szekta kéne? Még egyházuk is van, (csak nem az arab országokban) és egyáltalán nem titkos.

A középkori katolikus-sátánista szövetség alatt az egyház templomos kapcsolataira gondolsz? Mert a Baphomet szimbólum elvileg tőlük ered, csak ne feled a sztori folytatását. Akár van alapja a templomos legendának akár nincs 1307-ben az egyház feloszlatta a rendet, méghozzá elég durva módon.

Azon hogy a dzsihádisták miket művelnek ne csodálkozz, az antiszociális őrültek léte akik mindenkit kiakarnak nyírni akik nem hozzájuk tartoznak jelensége a vallások általános mellékhatása.

2016. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Erre a kérdésre sok választ kaphatsz az Ördögűző c. filmben, és sok érdekes dolgot tudhatsz meg pl. a sátánok neveiből amit szintén le lehet tölteni, a Sátán Biblia egyes részei PDF-ben is elérhetők. A kínaiaknál 22 millió muszlim van, de azok közül is rengeteg integrált, bár én értem hogy miért nem bombáznak ott. Egyébként a TV-ből folyik a szennyvíz és a hazugság, az Evho TV, a HírTV meg az ATV (főleg az a szenny Fidesznek eladott liberális adó) terjeszti az orbitális hazugságokat. Ha tudni akartok valamit fordulhattok az internethez, de ebben a videóban sok érdekes dolgot mondanak el (érdekes módon amerikában) a liberális ország szólásszabadsága jogán amiről eddig hallgattak.: https://www.youtube.com/watch?v=a29m9-v299o Egyébként azt mindenki tudja hogy a LaVey-i Church of Satan is működik San Frasiscoban, bár az igazat megvallva az nem a hivatalos egyház, az igazi New York-ban van egy bérelt ház, és a kapuján szimpla hívőket nem szoktak beengedni, szóval csak az elsőt ismerik. A Detroiti Sátán egyház is megnyitotta a kapuit, a fiatalok agyát mossák, nem tudom ki hallott az Outlast nevű játékról amivel a tinédzsereket bombázzák és nyilvános agymosásokat hajtanak végre az egyébként istenkáromló játékkal. Szóval mindenkinek meg kell válogatni, ki milyen ruhát vesz fel manapság.
2016. máj. 15. 20:32
 6/20 anonim ***** válasza:

A katolikus egyházban is munkálkodik az ördög, ahogy mindenkiben is.

A papok között aránylag kevesebb pedofil van, mint a tanárok és az edzők között.

A templomosokat sátánimádással vádolni rágalom, a rendet annak anyagi javaiért oszlatták fel, mivel a szegény lovagok nagyon meggazdagodtak. Csak ehhez kellett egy ürügy.

2016. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy a saját kérdésed szerinted jó kérdés. :)
2016. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves kérdező, de látszik, hogy inkább csak hallasz ezekről az információkról, mint sem megélnéd őket.AZ Outlast ( (2!) mert volt első része is és érdekes módon nem látok sátánista gyerekeket rohangálni) pedig mint az agymosás eszköze egyenesen vicc kategória.Annyira szeretem amikor félinformációkból megpróbáljátok az egész világot lefordítani a ti nyelvetekre.

Szerintem ne vilaghelyzete és kurucinforól szedd az információd,mert ezeket épelméjű ember csak megmosolyogja, hanem pl nézz meg egy ATV műsort.Az esetek 90%-ban szembe megy a kormánnyal és próbál hiteles maradni,ahogy ez a HírTV-ről is elmondható.

2016. máj. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ha nincs igazad azzal sértenék ugye? Akkor finoman mondom. Első: Az outlast 1, főként a második része is a sátánnal (Walrider) az ott virtigli antikrisztus szerepét tölti be, ha jól emlékszem a 2-ben (ami múlt hónap 22.-én jött ki) nincs jelen. A fordított kereszt, a természetellenes karakterek, a démon és szellem jelen világgal való kapcsolatát mutatja be, amiben jelen van a sátán, csak te vagy a hülye már megbocsáss, szóval ezt is egy 15 éves gyerektől tudtam meg akitől beszámolót kértem mert valahonnan szerzett egy sátán medált és előttem se vette le. A kurucinfó az idióták számára nem szolgáltat választ az igaz, a félinformáció amiről beszélsz az a 10%-a lehet még mindig az ATV-nek FŐLEG az echo TV-nek és a HírTV-nek mivel orbán egy köztörvényes bűnöző csak sokan nem ismerik be, ő magyarország legális terroristája. A kurucinfó (igaz, neked most nincs igazad de mégse mellettük állok a nácizmus dolgában lehet az a félinformáció ahonnan ezeket hallottad) szinte MINDEN kizárólag MINDEN ESETBEN az igazat mondja, igaz büdös náci frakció és csak a ''szélsős hazugságokra alapoz'' viszont van valóságalapja minden dolognak amit benne mondanak, nem vagyok náci, rohadjanak meg, mind egy szálig, de igenis az igazságot mondják el, sokkal tartalmasabb és való életben történő információt szolgáltatnak mint az orbán-újságok. Talán olvass egy kis blikket lehet hogy rádfér hátha több hazugságot kenhetsz a fejemre. Kiszidtam magam, de sajnos félreinformáltak téged is nagyon, minden állításod hazugság, sajnos, mert kiszolgálják a kormányt (szerencsére ezt te hallottad valahonnan és nem te állítod ami becsülendő) minden lépésüket követik és próbálják hitelesnek feltüntetni a mondandójukat a feltételezésekkel, a leleplezésekkel és minden egyébbel amivel ha megnézi az ember azt hiszi hogy ő ezzel okosabb lett közben csak félrevezették. Mégegyszer mondom, nézd az ilyen honlapokat, de nem kell velük egyetérteni, Deustch Tominak sem volt igaza részben csak a lap leoltásában. Erről ennyit, és szabadidődben nézz multimédia hírháttért, ott még jobban letakart ügyeket görgetnek fel.
2016. máj. 21. 09:27
 10/20 A kérdező kommentje:
04.24. ott a próféta is megjövendölte meg minden benne van a játékban, elnézést.
2016. máj. 21. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!