Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Föld órái meg vannak számlál...

Szente mariann kérdése:

A Föld órái meg vannak számlálva, a Nap is egyszer meg fog szünni létezni! Akkor hogyan kell elképzelni Jézus második eljövetelét a Földön?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Jézus második eljövetelekor fog megszűnni a Nap is.

A halottak föltámadnak, az élők pedig elragadtatnak; élők és holtak mind mennek az Ítéletre, és az Ítélet szerint vagy a Mennybe vagy a Pokolba. A Földön nem marad senki és semmi.

2016. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mire a nap megszűnik, addigra kipusztul a ma ismert emberi faj a vallásaival és mindennel együtt
2016. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szervusz.

Kinek hiszünk? Az embereknek, vagy az életünk forrásának?


Mit gondolsz, a Teremtő belenyugodna abba, hogy a keze munkája megszűnjön?

Mert nem mintha nem tudna másikat létre hozni, de nem fog még egyszer teremtést kezdeni.


Ez ebből a versből is látható amit leíratott:

(Jelenések 11:18) . . .pusztulást hozz azokra, akik pusztítják a földet.”

(Zsoltárok 104:5) 5 Ő alapította meg a földet annak szilárd helyein; Megingathatatlan lesz az időtlen időkig, igen, mindörökké.


Jézus eljövetele pedig nem Földi, mert az Ő királysága nem része ennek a világnak. Vagy is nem emberi hatalommal fog uralkodni, hanem Isten kinevezett királyaként, az égből fog kormányozni.


(János 18:36) . . .Az én királyságom nem része e világnak. Ha a királyságom része volna e világnak, szolgáim harcoltak volna, hogy ne szolgáltassanak ki a zsidóknak. Így azonban a királyságom nem innen való.”


(Zsoltárok 37:11) 11 A szelídek pedig öröklik a földet,. . .

(Máté 5:5) 5 Boldogok a szelídek, mivel örökölni fogják a földet.

2016. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos, a Nap még kb. 5,5 milliárd évre elegendő hidrogénnel rendelkezik, utána vagy vörös óriás lesz és bekebelezi a Földed, vagy fehér törpe, ez esetben pedig a bolygóból egy gigantikus hógolyó lesz. szóval ha Jézus a Nap megszűnésére időzítette a visszatérésért, akkor egy darabig még várni kell rá.
2016. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mit gondolsz, a Teremtő belenyugodna abba, hogy a keze munkája megszűnjön?

Mert nem mintha nem tudna másikat létre hozni, de nem fog még egyszer teremtést kezdeni."


Tök mindegy mit ír a Biblia, neked csak az számít, hogy mi az őrtorony véleménye.

2016. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A napot is a Teremtő hozta létre, mivel kifogyhatatlan energiával rendelkezik.

ennél fogva bízhatunk abban, hogy ilyen nem fog előfordulni


előbb fognak elpusztulni azok akik szembe mennek az élet céljával és értelmével. A teremtését pedig megvédi, mert van hatalma hozzá, és a szeretete is ezt diktálja.

2016. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jaj ha akkor még ilyen gagyi nézetei lesznek az embereknek megérdemeljük a pusztulást hisz 5 millió év nem volt elég egy mese elfelejtésére


a vallásotok ugyan úgy múlandó mint mindegyik másik

tudom tudom mindenki a saját vallását érzi igaznak ezt hívják birkaefektusnak

a világ talán negyede keresztény a többi 3/4 meg téved

nehogy valamelyikőtök nekiálljon oltani hogy több a keresztény, engem is megkereszteltek így az egyház szemében hívőként vagyok számontartva az nem jelenti azt hogy keresztény vagyok

csak azt jelenti hogy a szüleim mérhetetlenül buták voltak és hittek a mesékbe, ezekkel a mesékkel szálltak a sírjukba én meg rájuk hagytam az álomviláguk

2016. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!