Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megváltozott-e Isten földdel...

Megváltozott-e Isten földdel kapcsolatos eredeti szándéka?

Figyelt kérdés

#Megváltozott-e #földdel #szándèka.
2016. jún. 11. 06:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Molnár Sándorné, te el is olvasod a válaszokat vagy csak minden kérdéshez szimplán beömleszted ugyanazt a már többször megcáfold konzervszöveget?
2016. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Attila_the_hun ***** válasza:

Kedves Istvan35 !


Nekünk szkeptikusoknak, racionálisoknak, materialistáknak és hasonlóknak minden nap el kell viselnünk az agresszív hittérítést az utcán, a közintézményekben, az interneten, de még az otthonunk ajtajában is. Nektek az a minimum, hogy itt el kell viselnetek minket. Ha neked nem megy, az a te bejod.

2016. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 KZitus ***** válasza:

Szia


Nem változott.

Ézsaiás 55:11

úgy lesz az én beszédem is, amely elhagyja a számat. Nem tér vissza hozzám eredménytelenül, hanem mindenképpen véghezviszi azt, amiben kedvem lelem, és sikeres lesz abban, amiért elküldtem.

2016. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Nem Isten szándéka és terve nem váltózik, de annál inkább változtatják mások évről évre, és vezetnek tévútra emberek ezreit.


"És a világ elmúlik, és annak kívánsága is; de a ki az Isten akaratát cselekszi, megmarad örökké.

Fiacskáim, itt az utolsó óra; és a mint hallottátok, hogy az antikrisztus eljő, így most sok antikrisztus támadt; a honnan tudjuk, hogy itt az utolsó óra.

Közülünk váltak ki, de nem voltak közülünk valók; mert ha közülünk valók lettek volna, velünk maradtak volna; de hogy nyilvánvalóvá legyen felőlük, hogy nem mindnyájan közülünk valók.

És néktek kenetetek van a Szenttől, és mindent tudtok.

Nem azért írtam néktek, mivel nem ismeritek az igazságot, hanem mivel ismeritek azt, és mivel semmi sincsen az igazságból, a mi hazugság.

Ki a hazug, ha nem az, a ki tagadja hogy a Jézus a Krisztus? Ez az antikrisztus, a ki tagadja az Atyát és a Fiút.

Senkiben nincs meg az Atya, a ki tagadja a Fiút. A ki vallást tesz a Fiúról, abban az Atya is megvan."

(1Ján.2:17-23)


Üdv;


Matyi

2016. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

# 22


Oké, elviselem a fröcsögéseteket. Mást úgysem tehetek. Viszont erre válaszolj még kérlek: Miért csináljátok ezt? A "térítők" célja ugyanis világos, s ha jóhiszeműen nézzük a dolgot, akkor nyilván jó szándékból teszik, nem pedig rosszakarásból. Na és ti? Én nekem meg mindig úgy tűnik, hogy csak simán trollkodásból teszitek, esetleg bosszúból, azt viszont aligha hiszem, hogy azt gondolnátok ezzel meg fogtok győzni bárkit is...

2016. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Attila_the_hun ***** válasza:

Kedves Istvan35!


A szkeptikusok, illetve a racionális gondolkodók szélhámosságnak tartják a vallást. Ez az oka annak, hogy igyekeznek a hittérítőktől óvni a gyerekeket és azokat akiket még nem fertőzött meg a vallás drogja. Ez nem trolkodás hanem logikus ellenlépés a vallás ellen.

2016. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"A szkeptikusok, illetve a racionális gondolkodók szélhámosságnak tartják a vallást. Ez az oka annak, hogy igyekeznek a hittérítőktől óvni a gyerekeket és azokat akiket még nem fertőzött meg a vallás drogja."


Ne általánosíts! Nem minden szkeptikus tartja annak, csak a magadfajták. Vannak értelmesebb ateisták is, akik nem mondanak ilyen badarságokat. Itt ezen az oldalon is pl. Mojjo vagy Sörpocak.

2016. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
17.Olvasd el a teremtèst.Nekem úgysem hiszel.
2020. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
21.Nem.Megkèrdez tègedet.
2020. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
4.Mese!
2020. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!