Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudok démont űzni?

Hogyan tudok démont űzni?

Figyelt kérdés
Szinte majdnem biztos, hogy démon van a testvéremben. Már kiskora óta furcsa események zajlottak körülötte. Csak néhány példa: éjszaka kellős közepén felül az ágyon és úgy marad egy csomó ideig, egy hétig egy furcsa emberszerű kis árnyék volt a szobájában (amelyet én is láttam), közúti balesete volt és műteni is kellett a lábát. Nem hiszem, hogy ő hisz az ilyesmiben és tuti, hogy nem lehetne rábeszélni a segítségkérésre. Én viszont úgy érzem az egész családra bajt hoz ez az egész, ugyanis állandóak a veszekedések már lassan 10 éve.

2016. jún. 26. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerencsére ez csak troll kérdés.

Aki ennyi szöveget le tud írni helyesírási hiba nélkül, az nem kérdez ilyen hülyeségeket :)))

2016. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Egy troll ennél talán kreatívabb.

Kérdező, az, hogy valaki éjszaka csak úgy felül, nem ritka dolog. Majdnem olyan, mint egy alvajáró. Az árnyékra annyit tudok mondani, hogy csak beleképzelted valami kis dologba. Baleset előfordul. Sok családban van veszekedés, ezt együtt összeülve kell megoldani. És te amúgy sem tudnál démonűzést végrehajtani, ahhoz profi kéne. Bár erősem kétlem, hogy a tesódat megszállta egy démon.

2016. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom biztosan de egyre furcsábban viselkedik, egyre ,,gonoszabb". Például: röhög amikor felidegesít valakit, de rémisztő látni, nem az a szokásos nevetés; aztán egyre többször fordul elő, hogy kitalálja, hogy én ezt meg azt mondtam közben semmi ilyesmit nem mondtam és ez 100%. Amúgy velem meg sokszor fordult elő, hogy hangokat hallok, amelyek a nevemen szólítanak. Például amikor mentem a közértbe akkor csak a semmiből többször is és körülnéztem de sehol senki.
2016. jún. 27. 00:01
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Szóval tesód kicsit antiszociális, te pedig hallucinálsz. Ezek inkább mentális problémákra utalnak.
2016. jún. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleg? Hát a környezetem szerint teljesen normális vagyok, és a tesómnak meg óriási baráti köre van.
2016. jún. 27. 00:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor most mi a probléma? Az, hogy tesód kicsit k*csög? Ha fiatal, pl tini, akkor ez betudható annak. Ha meg nem, akkor beszélj vele, hogy legyen már kicsit kedvesebb.
2016. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Úgy lehet démont űzni, hogy felülkerekedsz a szokásos testvér dominancia perpatvaron.

2016. jún. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt hogyan lehet? Igen, de mivel egy probléma megoldódik, az újabb problémákat szül. Szóval akkor lehet, hogy nem én és a testvérem hanem egyik szülőm és a testvérem van rosszban.
2016. jún. 27. 13:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondogasd sokat, hogy dűműn, dűműn.
2016. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tollbogre válasza:

Ez egy örökletes dolog, ami úgy kezdõdik, hogy a sátán megszállja egy idõre az illetõt, de ez maradandó balszerencsét és kártékony lelkek vonzalmát hagy maga után. Ez öröklõdik, de az utódok mindig egy fokkal kevesebbet kapnak belõle. Szerintem a húgod ezt örökölte, mivel nincsenek olyan szembetûnõ balesetei, furcsaságai.

Ezt nem lehet kiûzni belõle, elnyomni viszont igen. Vannak erre specializálódott "boszorkányok", akik tudnak segíteni. Viszont azt saját tapasztalatból mondom, hogy az ilyennel külföldre kell menni, mert a magyar boszorkányok nem túl hatékonyak.

2016. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!