Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ádám és Éva nem feküdtek le...

Ádám és Éva nem feküdtek le egymással?

Figyelt kérdés
Ha Isten azért teremtette őket, hogy benépesítsék a földet,(azaz le kellett volna hogy feküdjenek egymással) akkor amikor beleharaptak a tudás gyümölcsébe miért takarták el magukat? Hisz a szeretőnk előtt nem szégyelljük magunkat hisz már mindent látott!

2016. jún. 27. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem!

Éva velem feküdt le, Ádám meg a Józsival!

2016. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem szeretők, akkor is látták már egymást. A fejükben történt valami nagyon logikátlan, normális emberek nem akadnak fenn a természetes meztelenségen... Az ember sose takarta volna el magát ilyen okból. Fázik vagy ékesíteni akarja, az igen, de a semmiből nem pattan ki ilyen, hogy jaj, a saját nekem rendelt párom nem láthat meztelenül. Ez óriási butaság.
2016. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, most már mindent értek!
2016. jún. 27. 21:40
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Izland vezet 2:1-re Anglia ellen, és te nem a meccset nézed?

Pedig hidd el, jobb szórakozás ennél ;)

2016. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

A bűnbeesés maga az: egyből-> kettő lesz. Azután azóta is igyekszik mindenki újra kettőből-> eggyé válni.

Hajrá Izland!

2016. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a meccset néztem XD


Pont ez az, hogy még Isten is megkérdezi őket, hogy honnan tudjátok ,hogy meztelenek vagytok, minthogy a "jó és rossz tudásának fája" az erkölcsi itélethozatal lehetőségét adta nekik, ők gondolták úgy, hogy takarniuk kell magukat, még Isten is mondhatni rácsodálkozott, hiszen előtte nem takarták magukat és nem szégyelték magukat (ahogy azt olvashatod is a bibliában ugyan ott, csak kicsit előbb)


itt aztán megy az évszázadok óta a filozofálás, hogy talán önértékelési gondjaik adódtak (pl én feleségem is van h kitalálja h hízott fél kilot és akkor takarja magát...) esetleg önző gondolataik adódtak, és ezt akarták gyermekded módon takargatni


stb stb, ez már csak találgatás, talán igazuk van talán nem, talán félig...

2016. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, mert én feküdtem le mindkettővel.
2016. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Roland G. ***** válasza:

7#


Ádámmal is?Grat :))))

2016. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, aztán meg arra is gondolj, te nem őket láttad, hanem egy róluk készült képet.

Na az az alkotó elképzeléseit tükrözi, nem a valóságot. Azaz te továbbra is teljes homályban vagy Ádámot és Évát illetően. Csak az biztos, hogy a képet készítőnek kényszere volt eltakarni őket. Ő tudja miért. De azért biztosan nem, mert ilyennek látta őket.

2016. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Nem holmi képet láttam, hanem tanultam és olvastam róla

(Meg szerintem ezt a sztorit mindenki ismeri.)

2016. jún. 28. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!