Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A JT-i miért nem olvassák el...

A JT-i miért nem olvassák el a válaszokat, kommenteket?

Figyelt kérdés

Jehova tanúi miért nem olvassátok el az emberek válaszait vagy a kérdező kommentjeit?

Többek között van itt egy tanú aki szeret pw-ben írógatni és térítgetni. Nem írok nevet mert senkivel nem szeretnék személyeskedni, de üzenném a tanúknak, hogy ha máskor valakinek írtok pw-t akkor előbb legalább vegyétek a fáradságot és olvassátok el legalább annak a személynek a válaszait mert magatokból csináltok hulyét.

Ma is tegnap is kaptam néhány privátot és mindkét esetben olynokat írt az illető tanú amire én már pár nappal ezelőtt megírtam mindent amit akartam az adott témával kapcsolatban.


Az ember rosszúl érzi magát látja,hogy hulyének nézik miközben ő beleteszi a lelkét szívét a válaszába,és akkor jön valaki aki oda sem figyel az írottakra de azt viszont elvárja, hogy őt meghallgassák és higgyenek neki.


Többet ne zavarjatok tanúk mert ha még egyszer kapok egy olyan üzenetet amiben észreveszem, hogy nem voltak elolvasva kommentjeim, akkor tiltani foglak!



2016. aug. 17. 14:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Mert egyszerűen nem érdekli őket. Látnak egy választ, találnak benne valamit, ami ellenkezik sz ő hiedelmeikkel azonnal hülyének nézik az illetőt. Jobb esetben kimásolnak az ördögtoronyból egy (nagyjából) odaillő szakaszt, aztán elhúznak, mint aki jol végezte dolgát.
2016. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%

Szervusz.


(Máté 18:15) 15 Ezenkívül ha a testvéred bűnt követ el, menj, tárd fel a hibáját négyszemközt. Ha hallgat rád, megnyerted a testvéredet.


Kedves kérdező.

Miért írsz többes számban? Én senkinek nem írogatok privátot, és elolvasom a kommenteket is és a kérdező kérdéseit is.

Akkor szoktam privátban válaszolni ha valaki ezen keresztül ír.

De akkor sem mindig, mert sajnos néha olyan nyomdafestéket nem tűrő leveleket kapok, hogy az illető anyukája is elszégyellné magát, és nem hinné el, hogy a gyermeke mire képes.

Az ilyenekre nem válaszolok, és tiltom is.


ennek ellenére, még sem általánosítok, és nem írom ki kérdésben az itt válaszolók aljasságait.

Persze Te azért teszed, hogy egyel több oka legyen az embereknek gyűlöletet táplálni a felebarátai ellen, Én rábízom a Teremtőre,


Miért nem írsz neki privátot, és intézed el vele így, miért kell másokat is megalázni, és ellenségeskedést szítani?

2016. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük a szemléltetést, tökéletes volt!
2016. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég letiltottam majdnem az összes tanút. Jobban jársz, hidd el.
2016. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hogy miért írtam többes számban?

Azért mert az itt létem során minimum 4 embertől kaptam pw-t akik JT.k.

Én nem tudhatom,hogy hányan vagytok itt az oldalon de azt tudom,hogy szinte mind egyformák vagytok és ezt nem én mondom hanem pont ti büszkélkedtek ezzel a nagy egységességgel ami csakis a JT-nál található.

Úgyhogy tisztelt barátom magadnak köszönheted,vagyis inkább a szervezetednek köszönheted,hogy egy kalap alá kerűlsz a szemtelen tesóiddal.

Ezért tettem ki a kérdést nyilvánosan,ha megérted akkor jó,ha meg nem érted meg akkor nekem úgy is jó.


De egyébként te sem panaszkodhatsz mert volt már párszor, hogy rád kellett szólni, hogy a kérdésre válaszolj és ne terelj mert te is ugyan azt teszed!

Ne légy felháborodva mert ehhez ebből a szempontból nézve nincs jogod.

Akkor légy felháborodva ha igazságtalanúl vádólnak!

2016. aug. 17. 19:51
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

:)

Nem vagyok felháborodva.

S ha sokszor úgy tűnik, hogy nem a kérdésre válaszolok annak több oka lehet.

Vagy Én nem értem a kérdést, vagy a kérdező nem érti a válaszomat, stb.

az is előfordul, hogy ahhoz hogy megértsünk valamit, sokszor az elejére vissza kell menni a dolgoknak.


Ha egy könyv végét olvassuk el, akkor tudjuk mi lett a vége, de hogy miért, és hogy kezdődött azt nem,s így nem is nagyon értjük, ahogy a kérdésekből kiderül.


a figyelmeztetést pedig szívesen szoktam fogadni, mert abból is lehet tanulni,

2016. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 szp72 ***** válasza:
88%

Szerintem sem kéne azért általánosítani, de ha ez a személyes tapasztalatod, akkor neked ez a tapasztalatod.


Én már legalább három-négy tanúval vitatkoztam hosszabban, akik tényleg hajlandók követni a gondolat menetedet és érdemben ellene érvelni. A többségük azonban az én tapasztalatom szerint se képes vagy legalábbis nem hajlandó erre.


Jehova-tanúi büszkék arra, hogy nekik nincsenek megváltoztathatatlan hittételeik. Egy azért mégis van. Amit az Őrtorony szerkesztősége éppen igaznak vél azt el kell fogadni. Az Őrtorony a legfőbb eligazító. Az Őrtorony az Isten szava. Az Őrtorony, az Őrtorony, az Őrtorony ...

2016. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

"S akkor az Úr mondá Jákobnak és Izráel fiainak, hogy ne olvassák el a gyakorikérdések kommentjeit és ne is respondáljanak azokra vala, mert azokba biz a Sátán keze rejtőzik" (Mikeás 8:15)


Üdv,

Egy Krisztust igazából követő.

(akit nem fertőzött meg a gyilkos katolikus egyház)

2016. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Amikor Szentlélekről beszélnek, akkor kisbetűvel írják, mint valami tárgyat. Ha pedig megfigyeled a 26%os válaszát, akkor még a saját magára vonatkozó személyes névmást is nagybetűvel kezdi. Ez sok mindent elárul.
2016. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
És tényleg, simán nagybetűvel hivatkozik magára, ez eddig fel se tűnt. És ez a nagymértékű arrogancia jellemző a legtöbb jehovistára, tisztelet a kivételnek persze.
2016. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!