Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A teremtéselmélet hogyan...

A teremtéselmélet hogyan magyarázza az egyedfejlődés szakaszait?

Figyelt kérdés
Nem veszekedést akarok! Pusztán kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak pl egy ebihal stádiumú embrióra.
2016. aug. 17. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok sok éve már, hogy a tudósok kijelentették, hogy nem létezik ebihal stádium. Ugye nem kell erről a téveszméről linket adni, hanem meg tudod magad is találni?
2016. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ugyanazt mondja az ebihal stádiumú embrióról, mint egy tejfogát váltó gyermekről, vagy egy pubertáló kamaszról vagy egy öregedő kopaszodó emberről - vagyis nem mond semmit, mert nem erről szól. :)


Isten a lelket teremti, amely lélek a fogantatás pillanatában egyesül a testkezdeménnyel (ezért minősül emberölésnek az abortusz a keresztény erkölcs szerint). Ettől kezdve viszont a lélek már örök életű, nem szűnik meg a test halálával.

2016. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ozmium42 ***** válasza:
Mi az a teremtéselmélet? Létezik ilyen?
2016. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az evolúció nem elmélet többé,bebizonyított tény. Nem értem miért lovagolnak még mindig ezen az emberek már jó pár éve.
2016. aug. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Szia!


Azt, hogy nyilvánvaló hamisítvány. A hamisító pedig Ernst Haeckel volt.


Üdv. Péter

2016. aug. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Péter,ha valami okosat nem tudsz írni,akkor ne beszéld tele hülyeségekkel. Az evolúció attól hogy elmélet,még bebizonyított tény. A gravitációs hullámok is sokáig elméletek voltak,mégis igazak,be vannak bizonyítva. A kérdésre a válasz pedig az,hogy akármennyire is szeretnék az emberek,a teremtéselmélet és az evolúció nem fér össze. Azt hogy az első ember Ádám és Éva volt alapozzák egy könyvön,azt pedig hogy a majmokból származunk alapozzák sok sok év kutatásain,könyvein,kísérletein,megtalált csontvázain,kőzetek alapján,stb. Az utóbbira kézzelfogható bizonyítékod van ha bemész a múzeumba,és megnézel egy ősember-csontvázat. Szégyelhetnéd magad,hogy nyilvánvaló hazugságokkal tömöd a kérdezőt !
2016. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Engem nehéz lenne ilyen hülyeségekkel tömni, kedves utsó. 57 éves, és megrögzött ateista, megrögzött evolucionista vagyok. Számomra nem az egyedfejlődés a kérdés, hanem az, hogy ilyen "bakit" hogyan tudnak belegyömöszölni a teremtéselméletbe. És ismétlem, nem veszekedést akarok szítani, csak érdekel a dolog.
2016. aug. 18. 14:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Értem kérdező,de ezt nem tudhattam. :) Ettől még Péter hülyeséget írt.
2016. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok.. Ezt a bakit sokféleképpen próbálják belegyömöszölni a vallásukba,pl. azt mondják hogy a dinoszauruszok az emberekkel éltek,és az emberek a hátukon lovagoltak. Így magyarázza a teremtéselmélet az egyedfejlődés szakaszait,más magyarázatot még kitalálni sem tudnak,nem erőltették meg nagyon magukat.
2016. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Biblia sehogy sem magyarázza. Mellesleg mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja, meg azt magyaràz bele, amit akar.
2016. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!