Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Valaki el tudná nekem magyarázni hogyan kell szeretettel harcolni a gonoszság ellen?

Figyelt kérdés

Sokszor ezt olvasom, de nem látom értelmét.Hogyan tudsz te szeretettel küzdeni a gonosz emberek ellen?Szerintem sehogy.Oké hogy ez egy nagyon szépen hangzó közhely, csak nem megvalósítható.A bankárok, politikusok, tömeggyilkosok, diktátorok, terroristák ellen hogyan tudsz küzdeni a szeretettel?Odamész és átöleled a terroristát?Vagy odamész a politikushoz és belemondod a pofájába hogy "szeretlek"?Ő attól még ugyanúgy utálni fog téged és ki akar fosztani, ki akar nyírni.A gonosz ember nem fog megváltozni attól hogy látja hogy valaki szereti, magasról lesz@rja.

Hol tartana ma a világ, ha azt mondták volna a szövetséges hatalmak, hogy szeressük Hitlert, mert úgy a jó?Mindenki tudja.Hogyan lehet küzdeni az ISIS ellen a szeretet erejével?Az ISIS azért gyengült meg mert Putyinnak volt rá akarata és szétbombázta őket a pitsába.A szeretet nem változtatja át a gonosz embert jó emberré, hanem hidegen hagyja és nincs rá hatással, tehát hatástalan.

Ha valaki el tudná magyarázni hogy hogyan lehet ezt technikailag kivitelezni, mi ennek a módja, azt nagyon megköszönném!!



2016. aug. 19. 19:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, erről beszélek. Ha azok a srácok sem állnának bosszút a többieken, csak mert a szüleik valamit vétettek ellenük, akkor máris nem lenne bántalmazás. Minden bántalmazás mögött sérelem áll és nem mindig azon állnak bosszút, aki tette, hanem ártatlan embereken.
2016. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!