Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus hol fog ítéletet hírdetn...

Jézus hol fog ítéletet hírdetni, a földön vagy a menyben?

Figyelt kérdés

Ezt csak azért kérdem mert a jehova tanúi nem igazán tudják eldönteni.

Vagy talán az is lehet,hogy a "világosságuk" még nem jútott el odáig.



2016. aug. 26. 04:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Én tudom mit ír a Biblia, de a tanúk úgyis csak bemásolják az aktuális őrtorony világosságot és nem fogja őket érdekelni az igazság. Lehetne az is a harci indulójuk, hogy Wt, Wt über alles...
2016. aug. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1 -tudod hogy őket is vitték konc. lágerbe irtani? ennek fényében dalolgass.

*

csak a JT-k érdekelnek vagy más is?

2016. aug. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy mindenkit vittek aki nem tetszett nekik, a nácik is meg a kommunisták is.
2016. aug. 26. 08:46
 4/15 anonim ***** válasza:

Szervusz.


Az égben, miért kellene ítéletet hirdetni?

Ott már minden rendben van.


A Föld a következő, amit rendbe kell tenni.

2016. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A másik észrevételre pedig, csak annyit, hogy nem hangsúlyozzuk ki hogy csak a Testvéreket vitték,


Jóval többen haltak meg mint a Testvérek közül más elbírálás miatt, de minden ember élet drága Isten szemében.


Milyen szomorú, hogy ismét negatívan állnak ehhez némelyek, csak hogy nevetség tárgyává tegyék a Tanúkat.


Talán még annyit, hogy ha már itt tartunk.

Az Izraeliták csak magukról beszélnek, arról nem hogy mások is voltak ott ok nélkül.

Én sokáig, sok ismerősömmel együtt nem is tudtam a Történelemből, hogy Jehova Tanúi, és Roma származásúak , stb. is voltak


De a lényeg, hogy elég gyalázat az a i ott történt, ám sajnos ezt is le lett írva.

2016. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Az égben, miért kellene ítéletet hirdetni?

Ott már minden rendben van.

A Föld a következő, amit rendbe kell tenni."


És hát pontosan itt a bibi opendoor mert szerínted Jézus soha nem tér vissza ide a földre

Épp a tegnap jelentetted ezt ki!

Akkor mond el nekünk,hogy fog ítéletet hozni ha nincs jelen és mi se mehetünk fel hozzá a mennyben!?

Nem mondom,hogy én nem tévedhetek,de ti is döntsétek már el végre,hogy akkor mit írtok és amit írtok az legalább egyezzen meg a Bibliával mert így akkorra zürzavart kellttek,hogy a végén már ti sem tudjátok,hogy mint és hogy.

2016. aug. 26. 10:29
 7/15 anonim ***** válasza:

Kettes: keresztényeket nem vittek, mert nem ők voltak a célpont. Azokat vitték, akik nem keresztények vagy nem heterok voltak.

És ha nem érted miért írtam pont rájuk ezt az indulót, akkor szerencséd van. Sajnos túl sokan értik.

2016. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egy angyal 185.000 embert tud egy éjszaka alatt kivégezni.


Jézus az angyalaival, mindössze "átsuhan" az ítélet végre hajtása véget, és nem fog itt időzni, hogy jót beszélgessen a követőivel. Az nem annak lesz az ideje.

2016. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amikor az Izraeliták Egyiptomban voltak, ott is csak azok az első szülőttek haltak meg akikre ez volt az ítélet.

Az Izraeliták házát elkerülte az angyal.


Igazságtalanul senki nem fog meghalni, s ehhez nem kell az égbe menni.

2016. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Húha nagy gondok vannak nálad opendoor!

És akkor ehhez mit szólsz?


Jel 20:12-13

És látám a halottakat, nagyokat és kicsinyeket, állani az Isten előtt; és könyvek nyittatának meg, majd egy más könyv nyittaték meg, amely az életnek [könyve]; és megítéltetének a halottak azokból, amik a könyvekbe voltak írva, az ő cselekedeteik szerint.

És a tenger kiadá a halottakat, akik ő benne voltak; és a halál és a pokol is kiadá a halottakat, akik ő náluk voltak; és megítéltetének mindnyájan az ő cselekedeteik szerint.


Tehát mindenki az ő cselekedete szerínt lesz megítélve.

Ez nem azt jelenti,hogy jön egy angyal és sip sup lerendezi a próblémát mint egy maffiózó keresztapának a vérebje,hanem azt jelenti,hogy az Úr előtt fog kelleni letérdelned pallóssal a fejed fölött,hogy aztán az lecsap vagy nem csap le Jézus fogj eldönteni és nem egy angyal.

Én nem tudom mi van veletek,hogy nálatok minden angyloktól függ,mintha Jézus nem is létezne hanem csak angyalok!

Az ember már tényleg azt hiszi,hogy ott valami nagyon nincs rendbe főleg,hogy sátán is egy angyal.

Na mindegy mert a kérdés most nem erről szól de eléggé bizar ez a sok angyalos "véletlen".

2016. aug. 26. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!