Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Jehova Tanúk! Ezt...

Kedves Jehova Tanúk! Ezt mégis mire kellene vélnem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Van egy Tanú munkatársam, egy fél éve dolgozunk együtt, mindenkivel nagyon kedves, ezért nem tudom mire véljem a felém mutatott viselkedését. Sokszor megölel vagy megfogja a kezem, nagyon érdeklődő, vagy akár megsimogat, láttam már, hogy más munkatárssal is csinálta ezt, de ő viszont házas és anyuka, én pedig független vagyok és vele egyidős. Néha viszont elég csúnyán bánik velem, de ha ezt megjegyzem ő haragszik meg, utána visszavált és simogat vagy megölel. Nem vagyok Tanú, tudja, hogy más a vallásom, mégis ezt csinálja. Nem tudom hova tenni, nem tudom eldönteni, hogy akar valamit, vagy csak szórakozik
2016. aug. 26. 19:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Így már értem, elnézést. De így is taszító.
2016. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szervusz


Elég gyalázat, és szégyenteljes az illető ha valóban ilyeneket tesz.

Egy keresztény nem léphet bele mások magánszférájába, még ha udvarlási időszak van akkor sem.


S az ilyen emberek miatt szidják azokat, akik tisztelettel élnek.

Ha a helyedben lennék, akkor elmondanám neki, hogy beszélgettél egy Tanúval, (velem) és ezt nem engedheti meg, magának mert rossz fényt vet az Istenére és a Testvéreire. S a viselkedésével is gyalázatot hoz.


Hát ha elszégyenli magát ha van lelkiismerete, és abba hagyja és bocsánatot kér.

Ha nem Jehova felszínre fogja hozni a helytelenségét így vagy úgy.

2016. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tanu de egyyet értek kedves opendooral.

Kedves kérdező ezt a dolgot az illető személyel kellene megvitasd, mert itt csak indulatos válaszokat kapsz,

2016. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De ki vagyok én, hogy megmondjam neki, hogy ez helytelen? Mármint, ő nem sokat beszél róla, néha felhozza, és elmondta, hogy ő az, én csak az interneten látom, hogy ezt nem lehet, illetve amit ti leírtok! Őszintén kicsit zavar, hiszen ha nem lehet, de mégis csinálja, olyan mintha csak szórakozna!
2016. aug. 28. 19:49
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia


Egyszer már leírták: Kérdezd meg tőle, hogy mit akar, mert ez a viselkedés ....


Utána írd meg nekünk is, hogy mit válaszolt, mert kíváncsivá tettél.

2016. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Légyszi kérdezd meg!
2016. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
46%

Ne kérdezd meg!

Egy elmebeteg szekta tagja. Légy óvatos! Inkább keress vmi normálisat. 27 évesen úgyis elkelsz!!

2016. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem merem megkérdezni, mert félek, hogy félreérti!
2016. aug. 29. 17:23
 19/19 Lebannen ***** válasza:
Ne csinálj ebből vallási kérdést. Csak mondd meg neki, hogy ne simogasson. Ennyi.
2016. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!