Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért zavarja az embereket...

Miért zavarja az embereket hogy én az ősmagyar vallást próbálom követni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 15:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar senkit, az zavarja őket, ami itt is fog sok embert, hogy ezt nem tudod magad között elrendezni, senkit sem érdekel másnak a vallása, akit érdekel és szeretne téged erről meghallgatni, az majd úgy is mondani fogja, viszont ha te magadtól kezdesz el másoknak beszélni erről, anélkül, hogy a véleményedet kérdezték volna, sokszor ellenérzéseket fogsz az emberben kiváltani.
2016. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen normális embert nem zavar (engem sem), talán a térítő szektákat zavarja csak.


Dante

2016. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%
Talán azért, mert senki nem tudja, hogy milyen volt az ősmagyar vallás. Legfeljebb annyit, hogy valamilyen sámánizmus lehetett, mint a többi nomád népé. Csak az lehet zavar, ha az ostobaságaidat másokra akarod erőltetni.
2016. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem szoktam felhozni egyszer megkérdezték és azóta zavarja azokat akik tudják.Lehet az a baj hogy ez keresztény környék
2016. szept. 6. 15:18
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem sámánizmus mert nem volt sámán táltos volt és nem ugyan az.Egyik pogány vallás sem térítő
2016. szept. 6. 15:20
 6/29 anonim ***** válasza:
6%

"Lehet az a baj hogy ez keresztény környék"

hű, a nemjóját, hát hol a viharban élsz te!

Köztudomású, hogy minden normális ember ősmagyar táltosvallást követ vakon.

Amikor viszed a fehért lovat feláldozni, mégis sokan felhorkannak.

2016. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%

"Nem sámánizmus mert nem volt sámán táltos volt és nem ugyan az."


Ezt kitalálta valaki, hogy a sámán meg a táltos nem ugyanaz, de ahányszor rákérdeztem, soha senki nem tudta elmagyarázni a különbséget. Amin persze cseppet sem lepődtem meg, mert hiszen nincs is különbség :)


A táltos finnugor szó, pontosan ugyanazt jelenti, mint a mandzsu-tunguz eredetű sámán szó.

2016. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Pietrosol ***** válasza:

Sziasztok!


#6!


Gondolom az viszont a Te elmédben egy tök normális dolog, hogy Istent keresztre feszítik?


Hallottad már azt a kifejezést, hogy kettős mérce?

2016. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Pietrosol ***** válasza:
35%

#7!


Hülyeségeket beszélsz. Ez a hobbid?


A sámán szereket használt a révüléhez, míg a táltos semmit.

2016. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
A sámánt a törzs választotta a táltos úgy született pl 6 ujj egy kézen hajjal vagy foggal született
2016. szept. 6. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!