Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen vallás van ami korszerű...

Milyen vallás van ami korszerűen biztonságos (nem vírusos honlap) honlapon, megbízható videókat/írásokat tesznek ki magyarul?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Nem tudta elmagyarázni mi lesz a lélekkel"


Nem kell magyarázni, leírtam, mi lesz. Hogy nem értesz egyet vele, vagy valamiért nem érted, arról már igazán nem tehetek.


Egyetlen gondolat még

(1Mózes 2:7) . . .Isten megformálta az embert a föld porából, és az orrába lehelte az élet leheletét, így lett az ember élő lélekké.


Az ember úgy lett élő lélek, hogy Isten életerőt adott az embernek, vagy is elindította a légzést, ami elindította az életfunkciókat, a szervek elkezdtek működni,

Addig amíg nem működtek ezek a funkciók, halott lélek volt.

S az is lett mikor a büntetésének megfelelően, leálltak az életfunkciók, és az ember elemeire bomlik, visszatér oda ahonnan alkottatott.

2016. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem, Én nem ezt mondtam. Ne forgasd ki a szavaimat
2016. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Aki helyes indítékból gondol, és él a nemi életet törvényes keretek között az nem bűnös.

Vagy is nem ez teszi bűnössé.

2016. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát én nem értem még mindig, ha vissza térsz oda ahonnan jöttél, akkor most mint tudományilag úgyis megszűnsz létezni szóval tökmindegy mit teszek, nincs semmi túlvilág számomra..
2016. szept. 14. 18:50
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 Jól látod, úgy vélik a Tanúk, hogy Istentől igazságtalan volna fent tartani egy olyan helyet, mint a tüzes pokol, mert az nem a szeretetét fejezi ki, de vajon egy paráználkodó, gyilkos, aki tisztában van bűnösségével, vajon az igazságos ítéletet kapja azzal, hogy szépen a halála pillanatában, megszűnik létezni? Vajon büntetés e a halál, egy olyan "álom" alvás, ahol nem kell a saját bűneiddel soha sem szembesülnöd, ahol már nem érzel fájdalmat, félelmet, bizonytalanságot? Ez volna Isten igazsága? Ugyanazt a büntetést fogja kapni, mint az ateista, aki elutasítja, de életében sok jót tett? Vajon igazságos e az ítélet? Sajnálatos, hogy a tanúk, gyakorlatilag támogatják abban a gyilkosokat, és bűnösöket, hogy azt terjesztik hittételeikben, hogy semmi baj nincs, bármit is tesztek, úgy is meg ússzátok, hiszen meghaltok, és nem kell a bűneitekkel soha sem szembesülnötök, nyugodtan gyilkoljatok, úgy is halál alvás a büntetés, nem kell a tetteitekért felelni...... Sajnos Opendoor köztanú csak egy báb a nagyok játékában, már többször is bizonyítékokkal szolgáltunk a szervezet megvezetései felől, de falra hány borsó, le borsó, ha tudná, hogy milyen jól működik a kínai módszer rajta is, sírva futna ki a világból.... :)
2016. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a krisztusegyhaza.hu/predikaciok.html
2016. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!