Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebayen biztonságos ettől...

Ebayen biztonságos ettől Iphone-t vásárolni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ebay-en akarok venni egy Iphone 5s-t mert ott sokat találtam nagyon olcsón, volt ami nem nézett ki megbízhatónak de találtam egyet ami olcsó és megbízhatónak néz ki. Itt a link légyszives valaki írja meg, hogy mit gondol erről, esetleg vásárolt e már innen.

Link: [link]



2016. ápr. 10. 15:07
 1/7 Benjiro Hungaria válasza:
38%
Én nagyon nem ajánlom!! Én is már jártam úgy hogy rendeltem egy Xperiát, meg Iphonent is, és csak PAPÍRDARABOKAT KÜLDTEK FÜLHALLGATÓVAL!!! Csak egy tipp, de ha gondolod, tapasztald meg.
2016. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Kizárt hogy te többször is papír darabokat kaptál. Akkor hogy lehet valakinek 99.2 % az értékelése. DE egyébként ha normálisan megreklamálod lehet a reklamációnak következménye. De ez a telefon nem is olcsó ahhoz képest hogy 4" a kijelző. Meg ott van még a szállítás 21.40 USD. Alatta pedig 43.94 USD. Ezt nem tudom mi. Magyar nyelvet tudja??? Áfát, vámot számoltad ?? Ezt már nem hívják semminek , nem hogy telefonnak. De én javaslom a Tinydeal-on nézz szét. Mi már nagyon sok dolgot, apróságtól kezdve tablet , telefonig rendeltünk, és még semmi hiba nem volt vele.

Ezt nézzd meg, jóval többet tud mint ezaz iPhone .

[link]

2016. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Azt is olvasd el. " MANUFACTURER REFURBISED ".
2016. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt fogod kapni ami a leírásban van. Ez az eladó ebből a telefonból már közel 5000db-ot eladott, és nem sokan panaszkodtak. Közel ~70000 lesz a végösszeg, szóval kb. 30 ezret spórolsz. A telefon pedig nem új.
2016. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Ne vegyél,kamu az egész!!

Lehet, hogy olcsó, vagyis olcsóbb mint Magyarországon, de az biztos, hogy nem eredeti.

2016. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy gyártó által felújított használt készülék.Ennyiért itthon is kapsz használt Iphone 5s-t.
2016. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is vásároltam már telefont Ebay-en. Igaz nem javítottat.

Vámot, áfát számold bele, ha tőle akarsz rendelni. (kb +30%).

Vagy nézz körül a német Ebay-en, ott se vám, se adó (bármelyik EU-s országból rendelsz, azokra nincs vám, se adó).

Ha nem azt kapod, amit rendeltél, és jogosan reklamálsz, akkor visszafizetést kapsz, ettől nem kell félned.

2016. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!