Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez csak szerintem hatalmas...

Ez csak szerintem hatalmas marhaság?

Figyelt kérdés
Ismerek egy családot, akik az "Agapé" nevezetű hitgyülekezetbe járnak szinte minden hétvégén. Na most ezzel nincs is semmi bajom, megtért emberek meg minden. De mi értelme van annak, hogy egy világi embert leateistázzanak? Szerintem ez hatalmas hülyeség... szerintetek aki nem tért meg az ateista? És az bűnös marad mindig?
2016. szept. 14. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen hirtelen megtért gyülisek általában ilyenek. Próbáld meg őket így elfogadni, vagy ha annyira nem működik, akkor keress magadnak más társaságot. Ennyi.
2016. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ateista jelző mióta sértő??
2016. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nos ahogy vesszük.


Ugyan is hogy valaki valamilyen vallásban van, attól még nem biztos a jövője, főleg ha nem Biblikus.

2016. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szp72 ***** válasza:
Nem tudom mi rossz van abban, ha egy ateistát leateistáznak. Persze ha az egyébként nem tartja magát annak, akkor helytelen.
2016. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, aki nem hisz semmilyen istenben az tényleg ateista, így hívják. Az már más kérdés hogy ha valaki ezt szitokszókénr használja bárkire aki nem abban hisz amiben ő, ott vannak bajok.
2016. szept. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De a világi ember nem ateista? :)

Ráadásul semmi sértő nincs a szóban, nem is értem a problémát.

2016. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!