Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem, egy hatalmas...

Csak szerintem, egy hatalmas baromság a feminizmus?

Figyelt kérdés

Én szeretem a nőket, és egyáltalán nem az a fajta ember vagyok, hogy "az asszony helye a konyhában van, ő az én szex rabszolgám, aki gyereket szül majd nekem, és verem, ha nem ért ezzel egyet", de én egyáltalán nem érzem azt, hogy ez a megmozdulás a férfiak és nők egyenlőségéért próbál harcolni, sokkal inkább valami férfigyűlölő megmozdulást érzek.


Volt olyan feminista, aki azt mondta, hogy az oktatás nő ellenes, ezért megy kevesebb lány fizika, informatika irányába ...


Ráadásul, amikor a nemi erőszak kultuszról beszélnek, hogy a kormány gyakorlatilag támogatja a nemi erőszakot , már nem is értem honnan veszik ezeket a marhaságokat ...


Valaki elmagyarázná? A húgom magát feministának tartja, és agyrákot kapok, amikor csak ezekről beszél, pedig még csak 13 éves ...


2016. máj. 3. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
58%
A modern feminizmussal is pusztán a lassú népességcsökkentés volt a célja a kitalálóinak. A sok unatkozó buta nő (és sajnos béta férfi is) beállt az egész mögé úgy, hogy nem is látják a kárt, amit okoznak vele.
2016. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim válasza:
83%

Szerintem is hülyeség. Átestek a lò túloldalára...

Pedig én nő vagyok. :)

2016. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
75%
nem csak szerinted baromsag, hanem sokunk szerint. sokan gondoljuk igy nokent is.
2016. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
79%
Egyet értek!
2016. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
88%

A feminizmussal semmi gond nincs, csak már elérte a célját. A nők szavazhatnak, országot vezethetnek, lehetnek targoncavezetőktől kezdve katonák is stb. stb. Jogi szempontból nincs már mit kiharcolniuk.


A sztereotípiákat és hátrányos megítélések zömét pedig kétoldalúan teremtik meg: egyrészt a buta férfiak, másrészt pedig a buta nők, akik útszélit csinálnak magukból, mert nincs tartásuk.


Gyerekeknek meg nem szerencsés ilyenekkel foglalkozni, mert úgy is csak nagyzolnak fognak, mindenféle önkritika nélkül. Divatot csinálnak belőle egyszóval.

2016. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is, én is utálom. Olyan, mint a liberalizmus oly sok másik áldása. Persze ezt a mozgalmat is kozmopolita nők vezetik. A nemzetközi nőnapot is egy kozmopolita, cionista kommunista "nő" találta ki.
2016. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:

Én abszolút liberalista beállítottságú vagyok, mivel, egy fo,yamatosan változó világban változatlan maradni nagyon veszélyes.


#5 pontot adok neked:) teljesen egyetértek veled

2016. máj. 3. 19:04
 8/78 anonim ***** válasza:
37%

A nők egyenjogúsága nagyrészt megvalósult, ahogyan a cigányoké is.


De ahogyan a cigányokat hátrányosan megkülönböztetik az álláspályázatoknál, úgy sok esetben a nőket is.

2016. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:
Én csak azokat a cigányokat különböztetem meg, akik bántanak, lelkileg, vagy fizikailag.
2016. máj. 3. 19:06
 10/78 anonim ***** válasza:
68%

"De ahogyan a cigányokat hátrányosan megkülönböztetik az álláspályázatoknál, úgy sok esetben a nőket is."


Meg az alacsonyakat, meg a csúnyákat, meg a fogyatékosokat, meg a butákat, meg a gyengéket stb. stb... Erről nem a "megkülönböztetők" tehetnek. Egyébként tényleg nem mindenki egyenrangú. Pl. a nők nem olyan erősek, mint a férfiak általában.

2016. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!