Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves HIT gyülisek, miért...

Kedves HIT gyülisek, miért jártok általában öltönyben és nyakkendőben és mi az a felszerelés, amihez hátizsák kell?

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ők nem a mormonok?
2016. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, mormonokat is láttam már, de minek így kiöltözni állandóan, mint ha érettségizni mennének és minek a hátizsák?
2016. okt. 6. 19:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kettesével járnak ebben a felszerelésben? Mert akkor mormon misszionáriusok. Esetleg Jehova Tanúi.

A két csoport jár házról házra, kiáll standokra hogy terjessze a hitét.

A mormonok plusz még az utcán sétálva is leszólíthatják az embert.

Az öltöny és nyakkendő az elegancia miatt van. A hátizsák meg gondolom praktikus.

A hitgyülisek ilyet biztos nem csinálnak.

2016. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Az érettségi öltönyömet kb. tizennyolc éve ajándékozta oda a feleségem valakinek. Én nem örültem neki. Mondtam neki, hogy még visszafogytam volna bele. Persze tizennyolc év távlatából azt kell mondanom, hogy mire abba visszafogynék, addig tönkremenne álltában is. Azóta nincs öltönyöm, de igényem volna rá, csak pénzem nincs.


Sokan nem viselnek rendszeresen öltönyt a Gyülekezetben, mások, mint én, soha. De semmi kifogásom nincs az ellen, ha valaki tisztességesen kiöltözik, ha van neki. Én sem a játszóruhámban megyek, bár kopottas kissé, de jelenleg nincs jobb. A hátizsák is csak a fiatalok között jellemző, de ez nem világnézeti kérdés, hanem korjelenség.


Szerintem tényleg a mormonokra gondolsz, nem pedig ránk. De a mormonokkal nem az öltözködésük a probléma, hanem az, hogy nem a Bibliát tekintik a hitük fő alapjának, hanem a Mormon Könyvet, amit Joseph Smith állítólag egy Moróni nevű angyaltól kapott, és köszönő viszonyban sincs a Bibliával.

2016. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!☺☺☺
2016. okt. 7. 05:32
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert a vezető rétegnek a HGY-ben valamiből telik......na miből...khm....
2016. okt. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az irigység hangjai...És a demagógiáé.
2016. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze...hát persze... :)
2016. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez pedig a cinizmusé.
2016. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem néztem le én senkit...

Inkább te néztél be valamit...


:DD

2016. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!