Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magyarországon a keresztények...

Magyarországon a keresztények vagy az ateisták gyűlölik jobban a muszlimokat?

Figyelt kérdés

(Tudom, hogy általánosító leszek, és ezért elnézést is kérek. Mindig vannak kivételek!

De amiket leírok azok nagy vonalakban a valóságot fogják tükrözni)


Nyilvánvaló, hogy legjobban a zsidók gyűlölik a muszlimokat (tisztelet a kivételnek, elsősorban a cionistákra gondolok).

De mindig az a kérdés, hogy az adott felek közül (keresztények és ateisták) ki áll a cionista-zsidók oldalán, vagyis ki gyűlöli jobban a muszlimokat.


Az USA-ban és sok nyugati országban a keresztények állnak a cionista-zsidók oldalán, vagyis a keresztények gyűlölik és mocskolják a leghevesebben a muszlimokat. Pl a Republikánus pártnak köszönhetően, mely kereszténynek tartja magát, mindennaposak a mecsetégetések és fejkendős nők ellen intézett erőszakok. Azt meg mindannyian tudjuk, hogy a Republikánusok ("keresztények") a legnagyobb pártolói a cionista-zsidóknak. (Rothschild, Rockefeller is mind Republikánus megmondóemberek)


Magyarországon ez másként volt. Itt az balliberálisok (akik ateisták) a legnagyobb pártolói a cionista-zsidóknak. A szélsőségesen ateista SZDSZ is megrögzött cionista-párti volt, a tagok nagy része is cionista-zsidó volt. Így értelemszerűen a balliberálisok (ateisták) gyalázták a leghevesebben a muszlimokat. Emlékezzünk csak anno amikor Gyurcsány is leterroristázta az arab focicsapatot stb.

A Jobbik (keresztények) meg kiálltak a muszlimgyűlölettel szemben (ez miatt a muszlimgyűlölő ateisták leiszlamistázták őket).

De! 2010-ben amikor a fidesz (keresztények) nyerték a választásokat, akkor a cionista-zsidók legfontosabb szervezete (hitgyüli) átpártolt a fideszhez (keresztényekhez), ezért is nyilvánította a fidesz történelmi egyházzá a még 50 éves szervezetet se.

Ennek következtében mostanra már a keresztények is kezdik egyre jobban gyűlölni és köpködni a muszlimokat Magyarországon.


A kérdés a következő!

Vajon sikerült ezt teljesen kicserélni? Vagy nem?


Vagyis:

Magyarországon az ateisták vagy a keresztények gyűlölik és gyalázzák jobban a muszlimokat?



2016. okt. 25. 22:37
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
84%
Ez itt Magyarország. Ha gyalázunk valamit, azt csakis a primitív honfitársaink teszik és ostobaságból. Nem pedig szervezetten.
2016. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

A migránsválságot teljesen felesleges idekeverni, semmi köze nincs a vallásokhoz, minden országban joga van védeni a határait (Pl Kuvait, Szaúd-Arábia, Katar se enged be egy migránst se).

Az más kérdés, hogy ki mit hoz ki ebből a helyzetből.

Mielőtt még valaki ezzel jönne...

2016. okt. 25. 22:41
 3/57 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem lehet így általánosítani, de én nem tudom. Amúgy én nem gyűlölöm őket, és saját hitemet vallom.
2016. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

#3


Írd be a youtube-ra az "iszlám" szót, és kattints az első videóra, majd kezd el olvasni a kommenteket és nézd meg hány lájkot kaptak (a facebook-on is meg lehet ezt csinálni).

2016. okt. 25. 22:59
 5/57 anonim ***** válasza:
88%

nem olvasok kommenteket - és nem vagyok az arckönyvön sem.

Ne ilyenekből próbáld a világot az emberek megismerni!

Dolgozom, élek és élettel teli kapcsolatokat tartok fenn sok emberrel.


semmi ilyet nem tapasztaltam

2016. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
96%
a világot, az embereket megismerni!
2016. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
69%

Sem a keresztények, sem az ateisták nem gyűlölik, és nem is gyalázzák a muszlimokat.


Szélsőségesek mindenhol lehetnek, de ez elmondható más világnézetű emberekre (pl deistákra, buddhistákra) is.


A kérdésed közönséges provokáció.


Dante

2016. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
72%

Az hogy valaki hogy éli meg a keresztény vagy ateista létet, egyáltalán nem egyértelmű. Erősen sarkítva vannak a saját magukban jól ellevő keresztények, meg azok is akik minden áron téríteni akarnak.

Meg vannak azok az ateisták, akiket nem érdekli az egész, ők nem hisznek semmiben csak hagyják őket békén, meg azok az ateisták (mint én), akik nem szeretik tűrni az emberi butaságot és minden vallást az emberi hülyeség megtestesülésének tartanak (mint én is egyébként).


Most ha engem kérdezel, mint vallásokat rühellő ateistát, akkor azt tudom mondani, hogy nem a muszlimokat gyűlölöm, hanem a vallásukat. De szerintem a hitbuzgó keresztények részéről is ez a helyzet. Nem magát az embert rühelljük, hanem a logikátlan, elavult, idióta életvitelt megkövetelő marha vallását.

2016. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%

"Az USA-ban és sok nyugati országban a keresztények állnak a cionista-zsidók oldalán, vagyis a keresztények gyűlölik és mocskolják a leghevesebben a muszlimokat."

Na végre összehozza őket egy közös ügy...


Kérdező, szerintem ezt a kérdést közvetlenül azoknak a youtube kommentelőknek tedd fel, akiket láttál gyűlölködni, aztán majd írd le nekünk a tapasztalataidat...

2016. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
41%

A kérdés,a demagógia régen bevált módszerével provokál.(Megpróbálja prekoncepcióját belerágni az olvasó fejébe.)


Kedves Kérdező!


A keresztény SOSEM gyűlöl embert!

Megvethet aljas nézeteket,de sosem,azon nézetek követőit!

Gyűlölködnek az istentelenek,meg a muzulmánok,de Krisztus követői sosem.Ha gyűlölködik valaki,aki kereszténynek vallja magát,az hazug ráadásként.

2016. okt. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!