Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magyarországon a keresztények...

Magyarországon a keresztények vagy az ateisták gyűlölik jobban a muszlimokat?

Figyelt kérdés

(Tudom, hogy általánosító leszek, és ezért elnézést is kérek. Mindig vannak kivételek!

De amiket leírok azok nagy vonalakban a valóságot fogják tükrözni)


Nyilvánvaló, hogy legjobban a zsidók gyűlölik a muszlimokat (tisztelet a kivételnek, elsősorban a cionistákra gondolok).

De mindig az a kérdés, hogy az adott felek közül (keresztények és ateisták) ki áll a cionista-zsidók oldalán, vagyis ki gyűlöli jobban a muszlimokat.


Az USA-ban és sok nyugati országban a keresztények állnak a cionista-zsidók oldalán, vagyis a keresztények gyűlölik és mocskolják a leghevesebben a muszlimokat. Pl a Republikánus pártnak köszönhetően, mely kereszténynek tartja magát, mindennaposak a mecsetégetések és fejkendős nők ellen intézett erőszakok. Azt meg mindannyian tudjuk, hogy a Republikánusok ("keresztények") a legnagyobb pártolói a cionista-zsidóknak. (Rothschild, Rockefeller is mind Republikánus megmondóemberek)


Magyarországon ez másként volt. Itt az balliberálisok (akik ateisták) a legnagyobb pártolói a cionista-zsidóknak. A szélsőségesen ateista SZDSZ is megrögzött cionista-párti volt, a tagok nagy része is cionista-zsidó volt. Így értelemszerűen a balliberálisok (ateisták) gyalázták a leghevesebben a muszlimokat. Emlékezzünk csak anno amikor Gyurcsány is leterroristázta az arab focicsapatot stb.

A Jobbik (keresztények) meg kiálltak a muszlimgyűlölettel szemben (ez miatt a muszlimgyűlölő ateisták leiszlamistázták őket).

De! 2010-ben amikor a fidesz (keresztények) nyerték a választásokat, akkor a cionista-zsidók legfontosabb szervezete (hitgyüli) átpártolt a fideszhez (keresztényekhez), ezért is nyilvánította a fidesz történelmi egyházzá a még 50 éves szervezetet se.

Ennek következtében mostanra már a keresztények is kezdik egyre jobban gyűlölni és köpködni a muszlimokat Magyarországon.


A kérdés a következő!

Vajon sikerült ezt teljesen kicserélni? Vagy nem?


Vagyis:

Magyarországon az ateisták vagy a keresztények gyűlölik és gyalázzák jobban a muszlimokat?



2016. okt. 25. 22:37
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

"1) Nem lennék egy olyan ország katonai parancsnoka, mely egy másik ország kárára és más emberek szenvedése árán jött létre. "


Tehát egyik ország katonai parancsnoka sem lennél.


Amúgy Izrael jelenlegi területén önálló állam nem volt már nem is tudom mennyivel előtte... brit mandátumterület volt, előtte oszmán terület, az előtt az Ajjúbidák területe volt, előtte a Fátámida birodalomnak is része volt. Rövid ideig pár keresztes királyság is volt ott, az előtt az Abbászidák uralkodtak ott, azok előtt az Omajjádok, ő előttük a Bizánci birodalom része volt, előtte a rómaié. Na lássuk csak, Róma előtt voltak ott önálló zsidó királyságok, előttük pedig hellenisztikus utódállamok osztozkodtak a területen, Nagy Sándor birodalmának maradéka. Előttük az Óperzsa birodalom területe volt, ő előttük az Újbabiloni- és Méd birodalom része, előtte az Újasszír Birodalomé a többi meg a történelemtudásom homályába vész. Látsz itt bárhol, bármiféle olyan országot, aminek Palesztinában volt a központja? Én összesen kettőt, a keresztes királyságokat (akik valójában akkor hódítók voltak) és a zsidó királyságokat, a római megszállás előtt. Ennyi. Én totál elhiszem, hogy éltek ott az újkori zsidó állam megalapítása előtt arabok, ez nyilvánvaló, viszont úgy beállítani a történetet, mintha az ott élők egy nép lettek volna és ők szervesen ahhoz a területhez tartoznának, több mint lódítás. Ilyen hogy palesztin nép, sosem létezett, akkor "jött létre", amikor ebből politikai tőkét lehetett kovácsolni.


"2) Nem ez történik Palesztinában. Nem egyszer a "békés telepesek" kezdik a problémázást. Szent Philoumenos-nak is egy békés cionista telepes baltával szétcsapta a fejét. "


100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem mindig az arabok lőnek először, de dőreség lenne azt állítani, hogy Izrael, egyértelműen ellenséges arab államokkal körülvéve tudatosan, központilag provokálna támadásokat és háborúkat. Nem érdeke. Nézd csak meg az újkori Izrael történelmét: folyamatos a körülötte lévő arab államok agressziója.

2016. nov. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
94%
Ja és még valami: akkor ezek szerint nem mész bele a gondolatkísérletbe. Pedig kíváncsi lettem volna, hogy te hogy oldanád meg egy ilyen szorongatott állam gondjait, mint katonai vezető. Pedig a válaszaid alapján azt hittem, hogy van valami univerzális ötleted, de te úgy látszik inkább a homokba dugnád a fejedet.
2016. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
17%

Mivel soha nem hallottam meg a "Szent Philoumenos" nevet, kivancsi lettem, hogy ki is ez a szent (raadasul nyilvan napjainkban elt, tehat a szentte avatasarol hallanom kellett vona).

Ezert beirtam a gugliba.

Nos, NINCS ILYEN.

Marpedig az lehet, hogy a gugli rosszul tud valamit, de hogy egy szentrol EGYALTALAN NE legyen semmifele cikk a vilagban - az elegge furcsa.

2016. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
6%
Ja, el is felejtettem leírni, hogy én sem hallottam még sosem erről a Szent Philoumenosról, de még a Google sem dob ki rá semmit, akár szent akár nem.
2016. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

Két dolog lehetséges:


- Nem tudjátok használni a guglit.


- Direkt hazudtok.


Nekem fél percig sem tartott.

[link]

[link]


Hivatalosan elismert ortodox szent

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=mLAg4LKecPU


Mivel konkrét tényeket írtam és ti még ezt letagadjátok és meghazudtoljátok, ezért nem tartom valószínűnek, hogy bármi egyéb értelme lenne nektek további tényeket felsorolni...

2016. nov. 4. 15:40
 36/57 anonim ***** válasza:
69%

"Mivel konkrét tényeket írtam és ti még ezt letagadjátok és meghazudtoljátok, ezért nem tartom valószínűnek, hogy bármi egyéb értelme lenne nektek további tényeket felsorolni..."


Te, mi lenne ha inkább te válaszolnál az én kérdéseimre és nem térnél ki a válaszadás elől.


Tök jó, franc se tudja még mindig, hogy ki ez, ráadásul az első linked nem is működik te agyonművelt, de mi vagyunk a hülyék. Oké.


Na de akkor értelmezem: tehát ennek az ortodox fószernak a 37 évvel ezelőtti meggyilkolása miatt lövik a civileket rakétákkal? Vagy akár a katonákat? Vagy akárkiket? Mit szólnál hozzá, hogy ha azt állítanám, hogy fingjuk sincs róluk, hogy ki ez a csóka?

2016. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
12%

Megnéztem a Vatikán honlapján, a kánoni törvényeknél:

[link]


Nem szent.

2016. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
41%
37: az ortodoxoknál szent
2016. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
92%
Élt egy ilyen nevű pap a kereszténység ELSŐ századaiban. Semmi kapcsolata nem volt zsidókkal. Cionistákkal meg pláne nem.
2016. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
7%

Ennek a vitának semmi értelme nincs!


A zsidók,-Jézus legyilkolásával,és önmaguk megátkozásával-elvesztették jogukat "Kánaán"(Erec)felett.Ott-az elmúlt közel 2000 év alatt,-a palesztin nép hazája van.A zsidók betolakodó agresszorok.


A jogtalanul beérkező zsidók,minden kétséget kizáróan brutálisan,embertelenül genocídiumot hajtanak végre,a palesztinok ellen.

2016. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!