Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy nem Tanú fiúnak, mennyi...

Egy nem Tanú fiúnak, mennyi az esélye hogy összejöjjön egy megkeresztelkedett Tanú lánnyal?

Figyelt kérdés

2016. nov. 14. 22:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
semmi
2016. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Ákos13 ***** válasza:

Valszámos kifejezéssel élve ez egy lehetetlen esemény.

Hacsak a lány nem dönti el, hogy otthagyja a közösséget, és nem lesz többé tanú.

2016. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
1:300 000 000
2016. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 How Arrow ***** válasza:
100%

Szerezz be 50 örtornyot!

És osztogasd szét mikor a lány közzelében vagy!

2016. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%

Semmilyen esélyed nincs, főleg ha a Testvérlány, komolyan veszi a Bibliában leírtakat.


Miért szeretnéd?

Szerinted, hogyan nyújthatsz vezetést egy olyan feleségnek, aki Isten vezetését keresi? Ezért olyan férjet keres aki szintén Isten útmutatása szerint akar élni.

A Te esetedben pedig nem ilyen vezetést nyújtanál neki.


Érdekes, hogy nagyon gyűlölködve vesznek minket Tanúkat, de ha udvarlásról van szó, akkor némelyek nem éreznek haragot vagy ellenségeskedést...

Vajon miért?

2016. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 How Arrow ***** válasza:

Kedves living


"A Te esetedben pedig nem ilyen vezetést nyújtanál neki."


Ezt te honnan tudod?

2016. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Honnan tudom?


Szerinted?

2016. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ötödik válaszoló

Nekem soha sem volt semmi ellenvetésem a Tanúkkal szemben, attól még hogy másban hisznek, még ugyan olyan vallás ez is mint a többi.

Ilyen erővel elítélhetnénk egy katolikust, vagy egy reformátust is.

Sőt, én úgy gondolom, hogy a Tanúk rendes emberek, jobban meglehet bennük bízni, mint egy más vallású emberben.

Hisz én még olyat nem hallottam, hogy egy Tanú, szándékosan bűncselekményt követett volna el.

2016. nov. 15. 12:23
 9/21 Ákos13 ***** válasza:
100%
Akkor lépj be a közösségbe, és tiéd a csaj. Meg van oldva.
2016. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Nagyon kedves tőled, ám más gondolkodású emberek sem követnek el szándékosan bűncselekményt.


Egyébként pedig, biztos nem vagy egy rosszindulatú vagy elvetni való ember.

De a Tanúk igyekeznek olyan társat találni, akik maguk aktívan élik ezt a hitet. Legfőképp, mert maga a Teremtő a szavában erre kéri a népét.

Más részt pedig így nem lesz megosztott a kapcsolatuk, közös céljuk, életük van ezen a téren is.


(1Korintusz 7:39) . . .házasságot kössön, akivel akar, de csak az Úrban.


Azért Tanúvá "válni" pedig, hogy egy házastársat kapjon, Isten előtt sem helyes.


Javaslom nézz meg egy filmet erről, a jw.org honlapon, testvérek forgatták, címe: "Mi az igaz szerelem"


És nem gondolom, hogy rosszat akarsz. Ám másként élünk és gondolkodunk ezen a téren. :)

2016. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!