Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért féltek a keresztény...

Miért féltek a keresztény Istentől?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek! Kort és nemet is kérnék szépen köszönöm szépen! Az igazság az hogy Isten az élet adó az Élet Istene! És minden embernek lesz feltámadás de soha nem fogja visszavonni az életet senkitől a Sátántol sem! El lesznek kulonitve az igazak a karhozatra jutottaktol. Így tehát mindenféleképpen élni fogunk csak nem mindegy hogy hol akarod a végtelenseget tölteni ezért kell mihamarabb döntenünk. Nem lesz meg semmisules mert az Atya által megvan mondva ne ölj. Jól kell döntenünk.

2016. dec. 4. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Keresztény Isten? Ilyen nincsen. Van egyetlen Isten, akihez- mások mellett- a keresztények is keresik az utat.
2016. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
57%
16/l. Én nem félek tőle, mert nem is hiszek benne. Van egy saját istenem. Ő nem hozott létre poklot, mert nem ítélkezik 50-100 év alapján az emberekről. Ő nem várja el, hogy templomba járj és miséket hallgass. Ő nem várja el, hogy a hitük miatt lenézz másokat, hiszen ő adta meg nekünk a lehetőséget a szabad döntéshozásra. Éy végezetül, az ő szemében mindenki egyenlő. Igen, szó szerint mindenki. Te, én és Pista bácsi a szomszédban. A keresztény, a muzulmán, a zsidó, a buddhista, a hinduista és az ateista. A hetero-, a homo-, a bi-, és az aszexuális. Az ember, az állat és a növény. Én így gondolkodom.
2016. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kedves Andrei!


Az embereket a "bűnük" választja el Istentől.Mindenki ott legbelül nagyon is tisztában van vele,hogy létezik...Csak vagy mert félnek,mert tudják,hogy "bűnösök",vagy mert félnek attól,hogy megkéne változniuk.(Jóra,és ez lehet,hogy sokminden lemondással járna,így kényelmesebb,ha nem kell megmozdulni,mert még a végén akár egy káros szenvedélytől is megkéne válni)

Atya által meg van mondva: Ne ölj..igen! Ez embereknek adott parancs! (Szerintem is csak annak van joga elvenni valaki életét,aki adta!)

Igen jól kell dönteni.Nem félni kell,hanem felállni..

2016. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem a sátán vallása? Bizony nem haltok meg. Jézus mást tanított...
2016. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%

Kedves # 4!


Sajnos..ki let ttalálva ez is,pontosan azért,hogy az emberek maradjanak meg a kényelmüknél,és ne változzanak meg,mert azt gondolják majd újraszületnek,és egyéb!

Szóval a Sátán jól kitalálta ezeket a meséket!

2016. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a türelmeteket
2016. dec. 4. 22:24
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem félek. Tudom, hogy igazam van.
2016. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Miben van igazad van Lucifer ?
2016. dec. 4. 23:21
 9/19 A kérdező kommentje:
Elnézését kérek. Miben van igazad Lucifer ?
2016. dec. 4. 23:21
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát pl. mert a Biblia szerint elpusztított városokat, különféle csapásokat hozott emberekre... stb.


Engem büntet mások bűneiért, és ha nem értesz egyet vele, akkor a pokolba küld...

2016. dec. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!