Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti nem örültok hogy Jézusban...

Ti nem örültok hogy Jézusban való őszinte szívvel és lélekkel örök életünk lesz?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is kérnék szépen!

Én örülök neki azért mert együtt élhetek az Atyával és az Úrral és mert igen ettől sokkal jobb szebb élet vár ránk ennél jobbat kívánni se lehetne gyönyörű ajándék 😉


2016. dec. 7. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kérsz mindig kort és nemet?
2016. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 KZitus ***** válasza:
10%

"Én örülök neki azért mert együtt élhetek az Atyával és az Úrral és mert igen ettől sokkal jobb szebb élet vár ránk ennél " - leírnád részletesebben hogyan képzeled el ezt(azt) az életet?

Mit csinálsz (mivel foglalkozol) majd ott?

Mit vársz attól az élettől?

2016. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Csak kíváncsiságból
2016. dec. 7. 19:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Zitus örülök neki mert az Atyával való őrök boldogság mindennel jobb tökéletes 😉 mert őszintén szólva ki ne szeretné ezt ? Mikor végre minden tökéletes állapotba kerül. 😉 Azt teszem amit az Isten rám bíz és amiben kedvem telik.
2016. dec. 7. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem azert tobb kell a boldogsaghoz, minthogy abban bizzak, hogy ha meghalok akkor utana majd de jo lesz :( szoval perpill nem, de azert remenykedem :D
2016. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja es 27f voltam
2016. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert az emberiség 70%-ához hasonlóan én sem vagyok keresztény. De ha neked ettől jó, akkor sok boldogságot :)


34/F

2016. dec. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"leírnád részletesebben hogyan képzeled el ezt(azt) az életet?

Mit csinálsz (mivel foglalkozol) majd ott?

Mit vársz attól az élettől?"


Kedves KZitus, leírnád nekem ezt, hogy mire is gondolsz? Mert ugye tudod, hogy ezt írja a Biblia, és ezt ígéri Jézus is? :)

2016. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!