Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek milyen lesz...

Szerintetek milyen lesz amikor a Paradicsomnak polgárai leszünk amit Jézus el készített az Őt szeretőknek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérnék szépen ha lehetséges köszönöm szépen! És nekem is mert hiszek benne

2016. dec. 3. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, vmi ilyesmi:

[link]


12/F

2016. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol van az leírva a Bibliában, hogy a Paradicsomban létezik a polgárság?


12/L

2016. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen arra én is kíváncsi lennék, hogy hol találhatjuk meg a Bibliában azt a részt ahol a "paradicsomi polgárokról" beszélne és tenne ígéretet Jézus. :)
2016. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MélytengeriSzerzetes válasza:

Serényen fogunk dolgozni Paradicsom köztársaságunk érdekében.


[link]


16/Lovászfiú

2016. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Polgársagot úgy értettem hogy Őrök ősei leszünk az Országának
2016. dec. 3. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:
9%

Anya 50


A Biblia arról számol be, hogy Akik ott lehetnek, azoknak kell a földet rendbe tenni, ahogy annak idején Ádámnak is ez volt az egyik feladata.


Így azokon múlik, hogy milyen kreativitással fognak házakat építeni, vagy növényeket ültetni, stb

Isten szabad kezet ad az embereknek ebben.

2016. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, sztem olyan lesz ami csak nála van és ő hozhatja el. Hogy? hát csak az irással teheti meg ezt. ergo van valami nála amit csak ő képes reprodukálni, az irásba belevinni. Az irásnak persze nem a tartalma a lényeg, hanem a mondatalkotása, fogalmazása, gondolkodása, olyan formában ami csak nála van. Ő hozza el a nirvánát, amiben lehet gyakorolni, az irásban ez benne foglaltatik, mint viszonyitási alap, és csak neki van, egy ideig. De amúgy egy átlagos emberi proféta, csak nem profétál semmiről. Mivel nincs benne semmi, ezért érthetetlen marad, és rengeteg tapasztalatot kinál, amiket ő megélt, mert idősebb, vonzó. Hát nemtom, de van egy nagy városa, amivel képes bevinni, ezt valahogy képes belevinni egy irásba, amivel az égig tud emelni, érti a titkos dolgokat, a tudatalatti müködését meg ilyesmik lehetnek, valakinek.

Jó lehet neki, mégha semmi nem is látszik abból, amit csinál, mert áldott, olyan rendkivüli módon, ritkasággal segit hogy egyedülállóvá teszi, meg olyan zavaros hogy megáll az ész, nem látható, nehéz felismerni, kicsi átlagos marad stb. Elsőranguként létezik, azért van itt hogy tanitson, a legvégső ember aki beteljesitette a feladatát, mindent folyton elnyer de semmit se tart meg, semmilyen, nagyon kao


ui: a kor maradjon az én titkom :D

irás nem csak az itteni irást, hanem a megjelenést, az aktiv kommunikációt, szépséget, nyomot hagy az életben is, azzal kell irni, gyorsan, gondolkodás nélkül (nem a tartalma a lényeg, de igazábol semmi se az, mert semmitől se függ semmi)

2016. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!