Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ádám és Éva akkor is megszegté...

Ozmium42 kérdése:

Ádám és Éva akkor is megszegték volna Isten parancsát, ha nem kísérti őket a Sátán?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem te viszed el a balhét egyedül? :P
2016. dec. 11. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
"mi lett volna ha" világ legértelmetlenebb kérdése, csak bűnbak képzésre jó, minden ilyen kérdésre ugyan az a válasz " nem tudom "
2016. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 belapus ***** válasza:
58%

Szerintem, ha Istennek csak egy nő és egy férfi megteremtése lett volna a célja, akkor ezt tekinthetnénk gyerekes játszadozásnak.

Úgy vélem, hosszabb távon gondolkodott, ezért szüksége volt egy olyan társra, aki segítséget nyújtott neki ahhoz, hogy rávegye az embereket arra, hogy megszegjék a parancsait.

Föltéve persze, hogy egyáltalán így történt, amiben személy szerint én kissé kételkedem.

2016. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Már a pápa is belátta, hogy NEM volt Ádám és Éva, szóval szerintem felesleges ilyeneket találgatni.
2016. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Erre nem tudjuk a választ. kijelenteni semmit nem lehet.

Az ember szabadon élhetett a jogaival.

2016. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mit mond a pápa. Sem ő, sem a papok nem képesek Istennel beszélni. Csak hazudják, hogy minél több pénzt elszedjenek a hívőktől. A pápa csak egy halandó. Nem tudós és nem is időutazó.
2016. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Pápa is belátta?


Hát merész ember, de nem ez az egyetlen amiben ellene megy Isten szavának.

Az Ő dolga, csak a baj, hogy akik követik ebben, azok is bajban vannak

2016. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Így igaz! A Pápa csak hallgasson mert nem monddd igazat! Mert azt jelenti nem hisz a Bibliának mert ha hinne nem mondana olyat ami nem egyezik a Bibliával
2016. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 imakommandós ***** válasza:

Szerintem nem.

Onnan lehet következtetni, hogy amikor a sátán meg lesz kötve 1000 esztendőre, akkor addig nem lesz csak lázadás a Földön Isten és a Temploma ellen, amig újra szabadon nem engedik, hogy "elhitesse a népeket". Ezután fog végleg megpecsételődni a sorsa, és ezzel rostálja meg Isten azokat az embereket akik csak színből mennek fel minden évben Jeruzsálembe a Meesiást imádni.

2016. dec. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!