Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért vetnek az Ortodoxok...

Miért vetnek az Ortodoxok három, Katolikusok egy keresztet a Baptisták egyet sem?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 22:15
1 2 3
 11/25 Pietrosol ***** válasza:
59%
Sajnálom Kzs, de azzal érvelni, hogy benne van vagy nincs a bibliában, korlátozott értelemre vall. A kakilás sincs benne a könyvedbe, mégis mindennap kakilsz Te kis babonás. Ráadásul bűnnek is tekinted, mégis mindennap 'áldozol' a bűz oltárán.
2016. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 kzs ***** válasza:
41%

@ Pietrosol


Hmmm.... :)

Nem vagyok babonás, soha nem is voltam.

Egyébként nem szoktam semmiféle bűn oltárán áldozni.

Az meg hogy azt nézzük hogy mi van benne a Bibliában, ez egyáltalán nem korlátozott értelemre vall, hanem arra, amit és ahogy tettek annak idején a korai keresztény egyházban.

Abszolút semmi rálátásod a dolgokra.

2016. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Pietrosol ***** válasza:
54%

Értem kzs!


A katolikusok, ortodoxok babonásak, mert a keresztvetés nincs a bibliában, de Te nem vagy babonás, pedig egy általad bűnnek titulált tevékenységet végzel, bár az ugyanúgy nincs a bibliában. Remélem nem vagy szorulásos, hogy nem naponta végzed!

2016. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

Olyan értelmetlen ez a vita, de komolyan.

Nincs benne a Bibliában, ez tény és való. De az is tény, hogy tiltás sincs benne ilyen cselekedetre, ráadásul senkinek nem árt vele.

Ha valaki ebben IS az Istennel való kapcsolatának egyik kifejeződését látja, mégis milyen jogon róhatja ezt fel neki bárki is?

2016. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem elég sokatmondó, hogy kik tudtak válaszolni a kérdésre, és mely "felekezet" tagja vagdalkozik már itt egy jó ideje és beleköt még az élő fába is.
2016. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
8%

7.Kedves barátom,te a tejszint a fásszinnel összekeverted.

Mègis az Istentiszteletet,hogy tudod összekeverni az autobuszon lèvö utazással,bringázással stb.

Az emberek tartanak Isteniráni odaadást,tiszteletet iránta,alázatot.

De meg a mindenapjukat is èlik.

munkába utaznak

esznek

vendèglöbe mennek

meg a pápa is utazik mindennel stb.


De itt a kèrdèsben a keresztvetèsröl van szò.Ès ez az imádathoz tartozik egyeseknek.

Mindenki azt tesz amit akar.

Nem jogos a kèrdèsem de felteszem.

Ha Jèzust egy nyillal vègeztèk volna ki,akkor te most egy nyillat hordanál a nyakadban,ha fejszèvel akkor azt.

Ha valakidet egy piszolyal meglönek ,azt a pisztolyt hordanád a nyakadban?

2016. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15.Hát azt lekellene tiltasd mert nem szép,ilyet tesznek azzal aki,tiszta hittel rendelkezik.
2016. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Vortrekker ***** válasza:
57%
Nekem ebből az egészből az jott le lenyegkent hogy kzs-nek szorulasa van , de azert minden nap áldoz a bűz oltárán. Szedj ricinust es egyel kevesebb etcsokit, aztán jon az majd sugárban meglátod 😃
2016. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
16.Te most hóvá tartozol?Hány keresztet vetsz? Vagy csak cigánykereket,az nehezebb.
2017. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17%

# kzs


"Azért kedves 1. válaszoló, mert erre sem Jézus, sem pedig a korai keresztény egyház nagyjai nem tanítottak, és nem is ismerték."


Légy szíves ne hazudj!


Mellesleg elég tragikomikus, amikor az apostoli hagyományt megtagadó felekezetek akarják kioktatni az apostoli hagyományt őrző egyházakat magáról az apostoli hagyományról. :)

2017. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!