Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért vetnek az Ortodoxok...

Miért vetnek az Ortodoxok három, Katolikusok egy keresztet a Baptisták egyet sem?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 22:15
1 2 3
 21/25 Pietrosol ***** válasza:

#21!


Lehet úgy élni egy darabig, hogy az ember mellőzi a gondolkodást, de ezt a végtelenségig nem lehet folytatni.

2017. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Pietrosol ***** válasza:

Bocs, korán küldtem el!


"És valaki nem hordozza az ő keresztjét, és én utánam jő, nem lehet az én tanítványom."..."nem méltó én hozzám".


Nem a kínzóeszköz a szimbólum. Nézd csak a szöveget! Nincs szó nyílról, baltáról, mikrohullámú sütőről. Gutenmorgen!

2017. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Itta sorsot jelenti,mert,hogy az életét mire áldozza,és ebből következik a sorsa.Kereszt,kinoszlop jelképes értelemben van,ugyan igy mondhatnám balsors vagy életút stb
2017. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
31%

Hazugság ez a link.

[link]

2017. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ortodoxoknak Szentháromságot szimbolizálják. Úgy a helyes ahogy az Ortodoxok csinálják, a katolikusok eltértek az egyházszakadás az eredeti, hagyomanyos keresztenysigtol. A reformátusok se vetnek keresztet nem csak a baptistak. Nincs benne a Bibliajukban vagy nem tudom. Vagy a lelkész lebeszéli őket róla. De embere válogatja. Én református létemre tudok római és bizánci midőn keresztet vetni és ha nagyon megijjedek valamitől akkor szoktam is. Ez nem vallás függő.
2021. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!