Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti, hogy képzelitek el Jézus...

Ti, hogy képzelitek el Jézus Krisztus uralkodását?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy Isten szava leírja.
2017. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És Isten szava mit ír Jézus Krisztus uralkodásáról?

Jobb lessz majd ha Ő uralkodik a világunk fölött?

2017. jan. 12. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

orbán viktor


nem érdekli hogy nem érdekel minket a hatalomvágya ő akkor is diktátor akar lenni, jaj ha ellent mondasz neki mert jön a tek

2017. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem érdekel a politika!

Engem az érdekel amit a kérdésbe is kiírtam.

Kérlek ne barmold szét a kérdésemet.

2017. jan. 12. 18:20
 5/9 KZitus ***** válasza:
53%

Szia


Tökéletesnek, hiszen a Király is tökéletes. Amikor a földön volt megmutatta(kicsiben), mit tesz majd az uralkosása alatt: megszünteti a betegségeket, begyógyítja a lelki sebeket is, feltámasztja a halottakat és fizikailag teljesíti azt, amit a Jelenések 21:1-4 verseiben ígéért János apostolnak. Ézsaiás 25:8

Azok, akik Krisztus világuralma alatt fognak élni, élvezhetik majd a munkájuk gyümölcsét. A Biblia a Mikeás 4:3, 4-ben megjegyzi: „Mindenki saját szőlője és fügefája alatt ül majd, és senki sem lesz, aki megrettenti őket; mert a seregek Jehovájának szája szólt.” Isten Királysága még a betegségnek és a halálnak is véget fog vetni.

2017. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Első vagyok.


Jézus amikor a Földön volt, bemutatta kicsiben, hogy milyen királya lesz a Földön élőknek, akik méltóak lesznek arra, hogy a királyságában éljenek.

Csodálatosan tanított, embereket gyógyított meg betegségeikből, bármilyen jellegűek voltak is, élelmet is biztosított az embereknek, s ami a legkedvesebb dolog, vissza adta emberek életét, bizonyítva, hogy erre is sor kerül akkor.


Ennél fogva csodálatos királyuk, vezetőik lesznek azoknak, akik méltóak lesznek erre. Őt nem lehet megvesztegetni, ennélfogva igazságosan részrehajlás nélkül fogja vezetni az ott élő embereket. Azt hiszem, hogy aki nem kíván ott lenni, az, nem is tudja mit veszít.

2017. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jézus bemutatta földi 3,és féléves tartózkodása alatt,az ő uralkodása módját.Megtalálható,az Újszövetségben.
2017. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet elképzelni!


Békesség, szeretet, nyugalom mindazok számára, akik Krisztuséi és részük van az első feltámadásban, az Ő eljövetelekor. A feltámadt igazak, uralkodni fognak a földön maradt hitetlenek felett. Akkor megújított föld lesz, hiszen amikor Jézus visszajön, akkor a hitetlenek, már tönkretették a földet és hatalmas nyomorúságba döntötték lakóit, a természeti katasztrófákkal egyetemben.


Hogy lehet elképzelni? Igazából sehogy, mert olyan még nem volt itt a földön és ember még nem tapasztalt ilyet.


1Kor.2,9.Hanem, a mint meg van írva: A miket szem nem látott, fül nem hallott és embernek szíve meg se gondolt, a miket Isten készített az őt szeretőknek.

2017. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miköze van a kérdésnek Orbánhoz és a TEK-hez...

Szerintem is egy szóval lehet leirni:CSODÁLATOS.Emberi képzeletet messze felülmúlóan Csodálatos.

2017. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!