Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, ti mit gondoltok...

Keresztények, ti mit gondoltok arról hogy az USA elnöke a Bibliára teszi le az esküt? Szerintetek ez helyes?

Figyelt kérdés
Legtöbb elnök így tett. Nem tartjátok ellentmondásosnak hogy a Bibliára esküsznek közben pedig milliók haláláért felelősek?

2017. jan. 24. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, mire esküsznek. A legtöbb politikusnak azt sem szabad elhinni, amit kérdez.
2017. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Nem lesz ettől se jobb, se rosszabb elnök valaki.

Ez egy szokás, a ceremónia része.

2017. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Ennyi erővel a kereszténység hogy meri kereszténységnek mondani magát amiért több millió ember haláláért felelősek?
2017. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

"Ennyi erővel a kereszténység hogy meri kereszténységnek mondani magát amiért több millió ember haláláért felelősek?"


Csúnya, rossz kereszténység. Melyik az, mutasd meg, elfenekelem!

Én keresztény vagyok. Konkrétan melyik az a több millió ember, akinek haláláért én felelek?

Ha én megölök valakit és azt mondom, a Te nevedben tettem, akkor ki a bűnös?

2017. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%

Én azt mondom, hogy hamisan esküszik mert soha nem fog tudni eleget tenni a Bibliában leírtakban.

Ez egy szokássá vált viszont attol még nem áldást hanem átkot vesznek magukra.

Ez az én véleményem.

2017. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

"Keresztények, ti mit gondoltok arról hogy az USA elnöke a Bibliára teszi le az esküt? Szerintetek ez helyes?

Legtöbb elnök így tett. Nem tartjátok ellentmondásosnak hogy a Bibliára esküsznek közben pedig milliók haláláért felelősek?"


Ezek max. kultúrkeresztények. Az igazi hívő nem esküszi semmire. Az igazi hívő életben tartja a másikat, nem elpusztítja. Ne csak liberálisan gondolkozzunk

2017. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Az elmúlt kétezer évben több millió embert öltek meg a Bilbiára hivatkozva. Keresztre feszítések, máglyán égetések, bennszülött törzsek totális kiirtása... ez mind a keresztény Isten "nevében" történt.
2017. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem helyes, sot nem csak az amcsi elnok hanem a legtobb politikus ugyanezt teszi legtobb orszagban. Pedig a biblianak egvilagon semmi koze a politikahoz... Tiszta kabare.
2017. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4. Te magad vagy a kereszténység?
2017. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mindenki magáról ad számot Istennek
2017. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!