Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyire fáj vagy zavar...

Mennyire fáj vagy zavar titeket, amikor a tanúk szerint nem vagytok keresztények?

Figyelt kérdés
Kérdezem ezt a katolikus, református, evangélikus, baptista, stb testvérektől.
2017. jan. 26. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy egy keresztényt miért zavarja, ha egy kívülálló nem tartja kereszténynek. A Biblia szerint, aki hisz az Isten Fiában, bizonyságtétele van önmagában (1Jn 5,17). Akiben él ez a bizonyságtétel, azt nem rendíti meg mások cáfolási kísérlete.
2017. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
ateista vagyok és lesza...
2017. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar mert első sorban nem ők döntik el, hogy keresztény vagyok vagy sem,és másodsorban az Úrnak kell megfelelnem, és nem nekik.

Ha ők jobban alusznak azért mert engem hitehagyotnak vagy pogánynak tartanak akkor tegyék csak.

Engem inkább az zavar amikor "elmebetegeknek" nevezik azokat akikkel egysze egy asztalnál ettek, nos ez már zavar!

2017. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez a következő kérdésem, csak várni kell fél órát,hogy újra ki lehessen írni.
2017. jan. 26. 20:03
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem érdekel, hogy egy kb. 150 éves neoprotestáns szekta mit gondol a majdnem 2000 éves egyházamról. Érdekes módon az én vallásom tanai ennyi idő alatt nem változtak, de az övéké évente.
2017. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát kérdező, nem semmi amit csinálsz....
2017. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pont lesz.rom.
2017. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mit csinálok living? Naponta írsz olyan kommentet, amiben benne van, hogy csak ti vagytok keresztények. Talán jogomban áll megkérdezni másokat, hogy nekik ez mennyire fáj, ha titeket már nem érdekel.
2017. jan. 26. 21:54
 9/15 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű,s egy szólás válaszol rá:

"Nem az a fontos mit mondanak,hanem az,hogy ki mondja."


Annak a szava,aki a világ Üdvözítőjét,csupán egy angyalnak képzeli,mennyit ér a véleménye rólam?

2017. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Istentelen!(2.Hsz)Ki kérdezett téged?
2017. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!