Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet egy ilyen kérdést...

Hogyan lehet egy ilyen kérdést feltenni az embereknek?

Figyelt kérdés
Jó estét,Sziasztok ! Vijuty Tvrtko facebook oldalán Ádámról,és Éváról feltett egy festményt.És hozzá egy olyan írást,hogy hogyan lehet,hogy köldökük van ? Nem értem ezt az embert...Az egy festmény ! A festő lefestette,és ennyi.Értem én,értem ! A kérdése lényege az,hogy ha Isten teremtette őket,és nem anya szülte őket akkor miért a köldök.Csak ezt nem írta le ! Azt nem értem ÉN,hogy Ő mit akar ezzel ?! Kételkedést akar kelteni az emberekben ?! Vagy tényleg nem tud úgy gondolkodni,mint én hogy az csak egy festmény ? Régebben szimpatikus volt,de ez most olyan csapda szerűnek tűnik...Egyszerűen nem értem ! Ti hogyan gondoljátok ? Mi a véleményetek erről ?

2017. jan. 28. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Csak ezt nem írta le ! "

Mint ahogy azt sem írta le, hogy viszont két fülük van.

Nyilvánvaló dolgokat nem ír le az ember. Teljesen nyilvánvaló, hogy mire gondolt - te is megértetted.


"Az egy festmény ! A festő lefestette,és ennyi."

Ilyen erővel pedig a Biblia egy könyv. A szerzők megírták, és ennyi.


Nem kételkedést akar kelteni, hanem gondolkodásra ösztönözni.

Mi ezzel a gondod?

2017. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem csak egyszerű poén, ne húzd fel magad!
2017. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A kérdés az,hogy milyen megfontolásból tette ezt ? Nem volt témája ? És feldob egy ilyen ellentmondásos dolgot.Persze önmagát úgy állítja be,mintha őt ez foglalkoztatná... ? Tényleg nem értem...Láttam én is festmény Jézusról is,és filmet is.Volt ahol kék volt a szeme volt ahol barna.De én a festményt néztem,vagy filmnél a film tartalmát.Megfájdúlt a fejem ettől az embertől.
2017. jan. 28. 20:34
 4/13 A kérdező kommentje:
Lefekszem,holnap belépek.A két válaszra zöld kezet adok.Sziasztok !
2017. jan. 28. 20:40
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

szerintem is felháborító


hogyan hiheti valaki azt hogy 2 ember teremtett minden további embert és ezt a 2 embert egy "isten" teremtette

mindenki tudja hogy az emberek teremtik az isteneket NEM az istenek az embereket


szerintem is csapda nehogy fogva tartson a józan ész, rettenetes lehet ha nem tudsz kapaszkodni a képzeletbeli barátodba és nem lehet a sátánra fogni a gonosz tetteid, ahhoz gerinc kell meg a tükörbe is kényelmesebb nézni az ártatlan embert akit csak a gonosz szált meg mint felocsudni hogy egy gonosz ember vagy

2017. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#1: Jó, rendben, gondolkodásra akar ösztönözni. De miről, Istenről, vagy a festmény alkotójáról, hogy miért festett köldököt Ádámnak és Évának?
2017. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
00:15-ös válaszoló.Ott a pont !
2017. jan. 29. 05:58
 8/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem most reggel a facebook oldalát.Egyik válaszra sem válaszolt hogy "Igen,ez az..." Viszont a röplabdás posztjánál reagált amikor egy nő oda írta,hogy "Nekem sok már ez az Amerika imádat...Arra viszont reagált...Éreztem én,hogy nem őszinte a kérdése...
2017. jan. 29. 06:22
 9/13 anonim válasza:

Szarkazmus. Egy kis humor.

Mi ezzel a baj?

2017. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Asszem valaki nem érti a viccet.

Valószínű, h csak poén akart lenni.

2017. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!