Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Itt tenyleg csak olyan emberek...

Eletmuvesz kérdése:

Itt tenyleg csak olyan embereknek van joguk kerdest feltenni, akik elvakultan hisznek?

Figyelt kérdés
Ha altalanos viszonylatban kivancsi vagyok valamire pl a romai katolikus vallassal kapcsolatban,arra miert csak az a valasz,hogy "Mert az Úr igy rendelte" es ha ezzel mondjuk ateistakent nem elegszem meg akkor miert leszek azonnal lehulyezve es elzavarva hogy egyaltalan hogy merem idetolni a kepem ? Ez nem diszkriminacio? Hol itt a szeresd felebaratod?En meg nem tettem fel kerdest, de korabbi valaszokat olvasva ideologiai kerdest nem is merek feltenni vagyis inkabb nem latom ertelmet.( Ennek most szukseget ereztem)
2014. márc. 30. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Isten megmondja, mi a válasz.

Viccet félretéve, mi a kérdés? Igen, az itt levő "hívők" nem tartanak be minden szabályt, mert: "Isten úgy is megbocsát". Normális választ csak néhányan tudnak adni, a többiek meg csak úgy vannak. De igazából, igazuk is van. Egy igaz hívőnek elég az, hogy ha Isten úgy rendelte, nekünk ateistáknak ( / vallás nélküli hívőknek, mint amilyen én is vagyok ) meg kell harcolni a normális válaszért vagy nekünk kell harcolni rájönnünk a megfejtésre.

2014. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk annyi pozitív van az egész katolikus vallásban, hogy legalább ezt a baromságot nem terjesztik, hogy Isten rendelte. (mert nem hisznek a sorsban)


Ha valaki ennek ellenére mégis ezt válaszolja, azt jelenti, hogy nem tudja, de bízik Istenben.


Mi a kérdésed?

2014. márc. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Mivel nagyon sűrűn megfordulok ebben a témakörben, ezért bizton állíthatom, hogy egyáltalán nem szokott ez a válasz előfordulni, mivel itt leginkább jehovisták vannak éjjel-nappal (vagy egy ember több reggel, ki tudja...) És azok nem ezt a választ szokták adni, hanem bemásolják a weboldalukról az aktuális szadista katyvaszt, aminek semmi köze a szerető és szeretett Istenhez.

Viszont az, hogy nem nagyon érted a válaszunkat, azt jelenti, hogy nem tartozol közénk. Rajtuk kívül sokan szoktak válaszolni, leírtjában katolikusok, bár gondolom te egyedül őket ismered és fogalmad sincs semmiről, akik ugyancsak értelmesen fogalmazzák a feleletet, de akinek sötétség van az elméjében, azon nem csodálkozom, hogy ilyen kérdést tesz fel.

2014. márc. 31. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Linkeld be néhány kérdésedet, amire ezt a választ kaptad.
2014. márc. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Természetesen nem, ez egy szabad fórum, mindenki feltehet kérdéseket, nincs különböző embercsoportokra korlátozva a kérdezés lehetősége.

2014. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, itt mindenkinek joga van kérdést feltenni. ÉS mindenkinek joga van egy kérdésre válaszolni. Mindössze egy apró formális feltételt kell betartani, amit nagyon szeretnék kulturáltságnak nevezni, de nem lehet. Nem fedné a valóságot.

Ha a nyílt terepre mész, számolj azzal, hogy mindenkinek joga van ott lenni. Ha ezt nem teszed, számolj azzal, hogy egyedül leszel. Miután így minden szükséges ismeret birtokába jutottál, dönts, mit teszel, és viseld a következményeit emelt fővel.

2014. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!